Reprezentacija Srbije

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.10.2004.
Poruka: 9.948
25. srpnja 2007. u 19:38
marica su i roditelji zaboravili kako izgleda... steta bio je odlican potencijal, kako je odigrao ono EP pre tri/cetiri godine, extra
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.10.2004.
Poruka: 9.948
25. srpnja 2007. u 20:15
Udinese, Lukovic in partenza
25.07.2007 19.18 di Diego Anelli    articolo letto 566 volte
Alexandar Lukovic, dopo la deludente parentesi vissuta ad Ascoli, è rientrato alla casa madre Udinese, ma lo spazio è così ridotto che pare imminente la cessione verso una compagine estera o militante nel nostro campionato cadetto. Il difensore, appena diventato padre, ha infatti lasciato il ritiro dei friulani.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.10.2004.
Poruka: 9.948
27. srpnja 2007. u 15:04
Miloš%20Marić%20igra%20za%20Crnu%20Goru?
Miloš Marić igra za Crnu Goru?
Petak, 27. jul 2007. 13:56

Bivši mladi reprezentativac SCG i novi član belgijskog Genta Miloš Marić blizu je odluke da nastupa za nacionalni tim Crne Gore, prenele su podgoričke "Vijesti".

Nekadašnji igrač Zete i grčkog Olimpijakosa razgovarao je sa selektorom Crne Gore Zoranom Filipovićem i izgleda da su se dve strane približile dogovoru.

"Pričao sam sa selektorom, ali smo se dogovorili da me sačeka još koji dan, da razmislim. U minulom periodu bio sam preokupiran traženjem novog kluba, a uskoro ću odlučiti da li ću da zaigram za reprezentaciju Crne Gore. Ne mogu da prelomim preko noći. Videćemo, bićemo u kontaktu", rekao je Marić za "Vijesti".

Pre tri meseca, nakon što je Crna Gora odigrala prvi meč na medjunarodnoj sceni, pojavila se mogućnost da Marić zaigra za Crnu Goru. Iako je rodjen u Srbiji, dvadesetpetogodišnji Užičanin nije bio ni na širem spisku prvog srpskog selektora Havijera Klementea. Sa Crnom Gorom ga povezuje Zeta, gdje je proveo dve sezone i stekao igračku afirmaciju.

Direktno iz Golubovaca otišao je u Olimpijakos, gde je igrao Ligu šampiona. Pre toga se proslavio na Evropskom prvenstvu za mlade reprezentacije, bio je jedan od najzaslužnijih što je reprezentacija Srbije i Crne Gore osvojila srebrnu medalju.

"Marićeve kvalitete izuetno cijenim i poštujem, nesumjivo da se radi o odličnom fudbaleru. Njegov profil nam i nedostaje u timu, zato bih voleo da zaigra za reprezentaciju Crne Gore. Marić je afirmaciju stekao u Zeti, a igrajući za Olimpijakos stekao je veliko iskustvo. Bio bi, bez sumnje, dobro pojačanje", rekao je Filipović.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.06.2003.
Poruka: 16.042
27. srpnja 2007. u 15:05
kako on moze igrat za crnu goru kad nece bit dvojnog drzavljanstva?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.10.2004.
Poruka: 9.948
27. srpnja 2007. u 15:10
ajkula je napisao/la:
kako on moze igrat za crnu goru kad nece bit dvojnog drzavljanstva?
Vidi cijeli citat
 
lako ce se to srediti... kad im treba srpski igrac u reprezentaciji Crnogorci ce i zakon prekrsiti, a kad treba da izadju u susret dobrom procentu svog stanovnistva koje zeli dvojno drzavljanstvo, onda se prave mudonje...
 
Maric ce morati ili da se odrekne srpskog drzavljanstva ili ce biti pravni izuzetak, pa ce mu crnogorsko pravosudje izaci u susret jer je zelja da se obuce sveti dres jaca od svegaLOL
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.06.2003.
Poruka: 16.042
27. srpnja 2007. u 15:14
ili ce ga sad registrovati a tek onda promjenit zakon LOL.beer tebe ce ovo direktno pogodit Wink
Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.463
30. srpnja 2007. u 09:05

Tošić odlazi iz Sošoa

Gazda Sošoa je ipak rešio da proda našeg reprezentativca Duška Tošića. Iako je do pre nekoliko dana bio blindiran u Sošou, naprasno je omekšalo srce gazde Sošoa pa mu je odredio cenu slobodu.

"Postignut je dogovor, mogu da napustim Sošo. U stvari, sigurno odlazim. Što se obeštećenja tiče  bili su silni milioni u opticaju. Pričalo se o pet miliona, nagađalo se mnogo, cene su bile i nerealne a ja zaista ne vidim razloga da se petljam gde mi nije mesto. Bitno je da sam oslobođen. Sošo je postavio sumu obeštećenja, stavio sve na papir", kaže Tošić.

Nekoliko timova je u konkurenciji, a Tošić ističe da će sigurno ove sezone igrati u Ligi šampiona. Roma i PSV Ajndhoven traže levog beka, Štutgart se takođe još pojačava, Olimpik iz Marseja je već pokazivao interesovanje. Sada Verder juri Tošića, a da li će ga i stići pokazaće naredni dani.

Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
Pjer
Pjer
Mali dioničar
Pristupio: 08.10.2002.
Poruka: 6.540
30. srpnja 2007. u 10:31
 Kad je Joca Tanasijević postao Crnogorac svako može dobiti taj papir...
svi za jednog, jedan za svi!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.10.2004.
Poruka: 9.948
30. srpnja 2007. u 11:38
Juventus accelerate plans for Lokomotiv Moscow's Ivanovic
tribalfooball.com - July 30, 2007

Juventus are stepping up their interest in Lokomotiv Moscow defender Branislav Ivanovic.

Corriere dello Sport says Juve's defeat at Newcastle United yesterday stunned management and has convinced them that Claudio Ranieri's squad needs another defensive signing.

Serbia international Ivanovic is high on their shopping list, along with Manchester United defender Gaby Heinze.

 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.10.2004.
Poruka: 9.948
30. srpnja 2007. u 11:39
losmi je napisao/la:
Juventus accelerate plans for Lokomotiv Moscow's Ivanovic
tribalfooball.com - July 30, 2007

Juventus are stepping up their interest in Lokomotiv Moscow defender Branislav Ivanovic.

Corriere dello Sport says Juve's defeat at Newcastle United yesterday stunned management and has convinced them that Claudio Ranieri's squad needs another defensive signing.

Serbia international Ivanovic is high on their shopping list, along with Manchester United defender Gaby Heinze.

 

Vidi cijeli citat

 
bane legendo samo napredClap
  • Najnovije
  • Najčitanije