Reprezentacija Srbije

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.11.2005.
Poruka: 4.977
06. kolovoza 2007. u 17:34
losmi je napisao/la:
Rangers move for Portsmouth defender Stefanovic
tribalfooball.com - August 06, 2007

Portsmouth boss Harry Redknapp may allow defender Dejan Stefanovic to leave before the start of the season.

Stefanovic, with less than a year left on his contract, is a target for Rangers, says the Sunday Mirror.

Vidi cijeli citat

Super, covjek pojma nema.
Jel to onaj sto se stidi svojih korijena? Onaj sto je dao cerki "vanzemaljsko" ime!?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.10.2004.
Poruka: 9.948
06. kolovoza 2007. u 17:37
kakvi su ovi nasi novinari, pa ovo je sramota...
 
mali Ivanovic je na naslovnim stranama svetskih sajtova i novina koje prate fudbal, italijani ga cimaju, daje izjave, izgleda da je Juve zaista zagrizao, a nasi debili od novinara ni da okrenu decka da ga pitaju "sta ima novo", "sta kaze njegov agent", da probaju da iskopaju nekog u Juventusu, da vide sta pise italijanska stampa...ima li sta od tog transfera
 
ej to je prelazak u Juventus, nije to hebeni tatin sin Stefan Babovic, pa kad Viljarealov pomocni trener izjavi da je decko talentovan pola Beograda bruji kako Viljareal sprema pet miliona za njega...Confused
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.10.2004.
Poruka: 9.948
06. kolovoza 2007. u 17:41
inace Dragutinovic jos nije presao u NJukastl, a iako je dobio odlicne uslove i navodno garantovan trogodisnji ugovor nece da predje u klub koji ne igra evrokupove ove sezone
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.10.2004.
Poruka: 9.948
06. kolovoza 2007. u 17:43
takodje za Dragutinovica, izgleda da mu je Big Sem vec nasao zamenu
 
 
Newcastle poised to sign Enrique
Jose%20Enrique
Enrique watched Newcastle play Sampdoria on Sunday
Newcastle manager Sam Allardyce says the club are close to signing Spain Under-21 international Jose Enrique.

The 21-year-old Villarrel left-back is reportedly set to sign a five-year contract with Newcastle when he completes a £4.2m move to the Magpies.

"When we get Enrique signed it will finalise an excellent few days for us," Allardyce told the Newcastle Chronicle.

Allardyce is also reportedly interested in signing 31-year-old Serbian defender Ivica Dragutinovic.

606: DEBATE

Capped 31 times by Serbia and Montenegro, Dragutinovic's three-year contract with Sevilla expires in 2008.

Dragutinovic was part of the Serbia defence that conceded just one goal in qualifying for the 2006 World Cup.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.07.2004.
Poruka: 815
06. kolovoza 2007. u 17:44
Zasto bi se nasi novinari bavili njime?
[uredio slavko - 06. kolovoza 2007. u 17:46]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.02.2007.
Poruka: 6.831
06. kolovoza 2007. u 17:47
losmi je napisao/la:
kakvi su ovi nasi novinari, pa ovo je sramota...
 
mali Ivanovic je na naslovnim stranama svetskih sajtova i novina koje prate fudbal, italijani ga cimaju, daje izjave, izgleda da je Juve zaista zagrizao, a nasi debili od novinara ni da okrenu decka da ga pitaju "sta ima novo", "sta kaze njegov agent", da probaju da iskopaju nekog u Juventusu, da vide sta pise italijanska stampa...ima li sta od tog transfera
 
ej to je prelazak u Juventus, nije to hebeni tatin sin Stefan Babovic, pa kad Viljarealov pomocni trener izjavi da je decko talentovan pola Beograda bruji kako Viljareal sprema pet miliona za njega...Confused
Vidi cijeli citat
Normalno da ne pisu, kad nece, verovatno, da im da neki "motiv" da napisu koju o njemu...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.10.2004.
Poruka: 9.948
06. kolovoza 2007. u 17:49
slavko je napisao/la:
Zasto bi se nasi novinari bavili njime?
Vidi cijeli citat
 
a da si ti novinar, cime bi se ti bavio majke ti?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.03.2005.
Poruka: 10.655
06. kolovoza 2007. u 17:51
slavko je napisao/la:
Zasto bi se nasi novinari bavili njime?
Vidi cijeli citat
 
 
Kako zasto??ConfusedConfused Pa zato sto im je to posao... Decko je reprezentativac, a i da nije...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.07.2004.
Poruka: 815
06. kolovoza 2007. u 17:54
losmi je napisao/la:
slavko je napisao/la:
Zasto bi se nasi novinari bavili njime?
Vidi cijeli citat
 
a da si ti novinar, cime bi se ti bavio majke ti?
 
 
Vidi cijeli citat
Tek kasnije sam video da pises o Ivanovicu. Mislio sam na Stefanovica. Taj je rekao da je Srbin samo poreklom i da se mnogo vise oseca kao Britanac.
 
Inace mislim da bi novinari mnogo vise trebalo da se bave praznim tribinama nego prelaskom igraca iz kluba u klub.
marconato
marconato
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.05.2006.
Poruka: 2.377
06. kolovoza 2007. u 18:20
Ovi nasi novinari stvarno malo pisu o nasim sportistima (u ovom slucaju fudbalerima) ! Hrvati recimo o Da Silvi i Corluki svaki dan pisu neke izvjestaje, clanke ovo ono (mozda je i to malo pretjerano, ali opet bolje da se pise...) ,a kod nas samo navedu da je taj i taj presao u taj klub i to je to! Ivanovic je jedan od najperspektivnijih odbrambenih igraca u Evropi i kao sto Losmi kaze, o njemu bruji citava Evropa, a nasi nista !ConfusedAngry
  • Najnovije
  • Najčitanije