Reprezentacija Srbije

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.10.2004.
Poruka: 9.948
06. kolovoza 2007. u 18:43
Verder%20predstavio%20Duška%20Tošića
Verder predstavio Duška Tošića
Ponedeljak, 6. avgust 2007. 14:40

Odbrambeni fudbaler srpske reprezentacije Duško Tošić izjavio je da je izabrao da karijeru nastavi u Verderu iz Bremena, jer smatra da će mu nastupi u tom nemačkom klubu omogućiti dalji napredak.

"Uveren sam da je Verder najbolji klub za moj dalji razvoj i da je ovo veliki korak u mojoj karijeri. Želim da se upravi kluba odužim na ukazanom poverenju tako što ću se u najkraćem roku uklopiti u ekipu", rekao je Tošić na svom zvaničnom predstavljanju u Verderu.

Nekadašnji fudbaler francuskog OFK Beograda i Sošoa, sa kojim je osvojio Kup Francuske, u Verderu će nositi dres sa brojem 13.

"Želim da se borim za titulu šampiona Nemačke i da sa ekipom Verdera ostavim trag u Ligi šampiona", istakao je dvadesetdvogodišnji Tošić.

Trener Verdera, prošle sezone trećeplasiranog tima nemačke Bundeslige, Tomas Šaf ocenio je da je njegova ekipa dolaskom Tošića pojačana za mladog i dinamičnog igrača sa medjunarodnim iskustvom.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.10.2004.
Poruka: 9.948
06. kolovoza 2007. u 19:02
evo kako se Englezi raspravljaju oko Dragutinovica u Newcastleu
 
comment by spur1984

posted 1 Hour Ago

Dragutinovic was part of the Serbia defence that conceded just one goal in qualifying for the 2006 World Cup.
----------------

I love that!

Then they go and concede 6 against Argentina! laugh

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.02.2007.
Poruka: 6.831
06. kolovoza 2007. u 19:03
losmi je napisao/la:
evo kako se Englezi raspravljaju oko Dragutinovica u Newcastleu
 
comment by spur1984

posted 1 Hour Ago

Dragutinovic was part of the Serbia defence that conceded just one goal in qualifying for the 2006 World Cup.
----------------

I love that!

Then they go and concede 6 against Argentina! laugh

Vidi cijeli citat
Svaka cast!LOLClap
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.10.2004.
Poruka: 9.948
06. kolovoza 2007. u 19:03
losmi je napisao/la:
evo kako se Englezi raspravljaju oko Dragutinovica u Newcastleu
 
comment by spur1984

posted 1 Hour Ago

Dragutinovic was part of the Serbia defence that conceded just one goal in qualifying for the 2006 World Cup.
----------------

I love that!

Then they go and concede 6 against Argentina! laugh

Vidi cijeli citat
 
odgovor
 
comment by Rocking Rio

posted 1 Hour Ago

"Then they go and concede 6 against Argentina!"

Never trust anyone who laughs at their own jokes.

Dragutinovic did not play in that game.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.10.2004.
Poruka: 9.948
06. kolovoza 2007. u 19:04
Dimitrije BP je napisao/la:
losmi je napisao/la:
evo kako se Englezi raspravljaju oko Dragutinovica u Newcastleu
 
comment by spur1984

posted 1 Hour Ago

Dragutinovic was part of the Serbia defence that conceded just one goal in qualifying for the 2006 World Cup.
----------------

I love that!

Then they go and concede 6 against Argentina! laugh

Vidi cijeli citat
Svaka cast!LOLClap
Vidi cijeli citat
 
al si se primioLOL
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.02.2007.
Poruka: 6.831
06. kolovoza 2007. u 19:05
losmi je napisao/la:
Dimitrije BP je napisao/la:
losmi je napisao/la:
evo kako se Englezi raspravljaju oko Dragutinovica u Newcastleu
 
comment by spur1984

posted 1 Hour Ago

Dragutinovic was part of the Serbia defence that conceded just one goal in qualifying for the 2006 World Cup.
----------------

I love that!

Then they go and concede 6 against Argentina! laugh

Vidi cijeli citat
Svaka cast!LOLClap
Vidi cijeli citat
 
al si se primioLOL
Vidi cijeli citat
LOL Mr's!LOL
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.10.2004.
Poruka: 9.948
06. kolovoza 2007. u 19:15

Klemente u subotu objavljuje sastav tima za meč sa Belgijom

Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Havijer Klemente objaviće u subotu u beogradskom hotelu "Hajat" imena igrača na koje računa za utakmicu protiv Belgije, koja se u nastavku kvalifikacije za prvenstvo Evrope igra 22. avgusta u Briselu.

Pripreme naše fudbalske reprezentacije za predstojći meč u celosti će biti održane u Briselu, s obzirom da će naša selekcija biti jedina reprezentacija u Evropi koja će tog datuma igrati zvaničnu utakmicu, odnosno ostalim selekcijama predstoje prijateljski mečevi.

U reprezentaciji Srbije izvesno je da neće biti kapitena Dejana Stankovića koji je protiv Finske "zaradio" drugi žuti karton, pa mu protiv Belgije sledi obavezna pauza.

Pored Stankovića u našem nacionalnom timu još deset fudbalera ima po jedan žuti karton i slučaju da dobiju još jednu opomenu i njima sledi odmor za narednu rundu takmičenja.

Stručni štab reprezentacije i direktor nacionalne selekcije Zoran Mirković u Brisel će otputovati 18. avgusta, pripreme počinju dva dana kasnije i do početka utakmice, 22. avgusta u 20.45 sati, najbolji srpski fudbaleri odradiće tri treninga.

Za meč između Belgije i Srbije organizatori su za navijače našeg tima odredili celu južnu tribinu koja može da primi oko 13.000 gledalaca, a cena ulaznica je pet i osam evra.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.11.2005.
Poruka: 4.977
06. kolovoza 2007. u 19:21
losmi je napisao/la:
kakvi su ovi nasi novinari, pa ovo je sramota...
 
mali Ivanovic je na naslovnim stranama svetskih sajtova i novina koje prate fudbal, italijani ga cimaju, daje izjave, izgleda da je Juve zaista zagrizao, a nasi debili od novinara ni da okrenu decka da ga pitaju "sta ima novo", "sta kaze njegov agent", da probaju da iskopaju nekog u Juventusu, da vide sta pise italijanska stampa...ima li sta od tog transfera
 
ej to je prelazak u Juventus, nije to hebeni tatin sin Stefan Babovic, pa kad Viljarealov pomocni trener izjavi da je decko talentovan pola Beograda bruji kako Viljareal sprema pet miliona za njega...Confused
Vidi cijeli citat

Ma sta ima da pisu o spekulacijama? Ako zaista predje, onda lijepo intervju sa njim, a do tada necu da slusam o njemu kao i o Zigicu kako prelazi-e u Real Madride, Milaneze, Crveze, itd.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.06.2003.
Poruka: 16.042
06. kolovoza 2007. u 19:26
a bogati koji su ovo"crveze"
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.11.2005.
Poruka: 4.977
06. kolovoza 2007. u 19:26
losmi je napisao/la:
losmi je napisao/la:
evo kako se Englezi raspravljaju oko Dragutinovica u Newcastleu
 
comment by spur1984

posted 1 Hour Ago

Dragutinovic was part of the Serbia defence that conceded just one goal in qualifying for the 2006 World Cup.
----------------

I love that!

Then they go and concede 6 against Argentina! laugh

Vidi cijeli citat
 
odgovor
 
comment by Rocking Rio

posted 1 Hour Ago

"Then they go and concede 6 against Argentina!"

Never trust anyone who laughs at their own jokes.

Dragutinovic did not play in that game.

Vidi cijeli citat

Ne nije igrai ni on, niti Vidic, ali zato dvije LOPATE kao Dudic i Djordjevic jesu. Ili je na toj utakmici samo Dudic lopata igrao? Znam da je bilo odbojke, rukometa i slicnog.
To su traume...LOL
  • Najnovije
  • Najčitanije