atheistRAP je napisao/la:
Schintor je napisao/la:
atheistRAP je napisao/la:
Rukavina,ex igrac Bezanije,sada igrac Partizana,bio mladi reprezentativac,prekomandovan u A tim na mecu protiv Finske(zadnja utakmica A tima).
Zigic je povredjen.
Vidi cijeli citat
Zar stvarno nemamo boljeg desnog beka od Rukavine ??
Vidi cijeli citat
nema..ko da igra?Lomic?Andjelkovic?Onaj sto je iz zvezde zavrsio na klupi udina?Nema..
Vidi cijeli citat
PRofesore, to su LIJEVI bekovi, ovaj je pitao za DESNE.
Od desnih Srbija ima Marjana Markovica, Dusana Bastu i Branislava Ivanovica koji je nekada i bio "samo" desni bek, sada je postao centralni bek ili stoper kako mi to zovemo. Ali u svakom slucaju Ivanovic moze da igra desnog beka i to onog koji je vise orijentisan na defanzivu. Dok je Rukavina suprotno od toga.