Svaka čast, Shabane! Tako i treba! Uostalom, oni su nekad bili Zvezdini igrači a sad srce ostavljaju na terenu za neki Racing Santander i Herthu Berlin! Već sam napisao da me je Pantelić jako prijatno iznenadio. Non stop trči i pravi neki ršum u protivničkoj odbrani. Mislim da je danas bio naš najpožrtvovaniji igrač. Slažem se 100% i za "Trišu"
i Koromana.
Zanima me još nešto: koliko znam, Delije su godinama pravile veliku dramu oko bojkota bivših reprezentacija. Govorili su kako neće navijati sve dok ekipa ne bude zaigrala pod imenom "Srbija" i "Bože pravde" ne postane zvanična himna. Pa, evo, sad imaju i jedno i drugo, ali još uvek ne vidim da se nešto organizovano vraćaju na stadion!? O čem se radi? I, zna li neko kakav je stav grobara po pitanju nacionalnog tima?