kakav bre stankovic da bude paker?
on treba da bude zadnji vezni
znaci za sredinu terena bi bio red da konkurisu Ilic,Jankovic,Krasic i Babovic.
Pa jbte,ti nasi su otkinuli mlade hrvate vec koliko je proslo,a u Hr ekipi u prvoj postavi su i Modric i Kranjcar i momci igraju fantasticno.Nama talenti propadaju zbog idiota
Jos jedna izmena je za klupu,umsto da na klupi sedi Ljuboja pozvati Kezmana.
Ovog Trisovica izbaciti iz svih kombinacija za tim,jbte kao da je isao kod Milivoja na casove iz centarsuta,decko jednostavno ne zna.Treba mu 10 lopti da bi jednu nabacio lepo....Umesto njega Bane Ivanovic,on je agresivan i moze dosta da pretrci...znaci moramo se malo podmladiti..
Inace,raspored nam je katastrofa..pazi sad ovo...
28.3 Srbija Portugal
02.06. Finska Srbija
22.08. Belgija Srbija
08.09. Srbija Finska
12.09. Portugal Srbija
posle toga cetiri ziceraske tekme sa amaterima i zadnje kolo poljska kuci...raspored katastrofa..majmuni iz saveza