Reprezentacija Srbije

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 05.12.2004.
Poruka: 4.539
05. lipnja 2007. u 22:24
bookmaker je napisao/la:
zilijen je napisao/la:
bookmaker je napisao/la:
i bolje im je da ne idu 
Vidi cijeli citat


Ma nemoj ... a što si ti onda dolazio da bodriš Piroćance protiv Rada u to u sred Banjice Big%20smile ...

Sad mi krivo što te ne cinkarih Forsima ...Wink
Vidi cijeli citat
ja sam iznimka ...tijelom u Zagrebu dušom na Banjici, odio Karaburma  ...Piroćanci su kraljevi ...Timočka krajina rules ...

Vidi cijeli citat


Dobro ubadaš geografiju  ... Timočka krajina Big%20smile - Pirot ...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2005.
Poruka: 11.280
05. lipnja 2007. u 22:25
laki je napisao/la:
ladja je napisao/la:
Jel to onaj Obradović..kad je Partizan prvi puta igrao protiv Njukastla...ja slušao radio prenos i u jednom trenutku spiker se dere:Šansa!!!Šansa za Partizan!!Obradović je zahvatio volej!!!IIIIIIIIIII aut!???Mislim se kako aut!?LOL
Vidi cijeli citat
 
Za one sa pozutelim krstenicama u secanju je i sjajan sut Vojvode Predraga Spasica na revans utakmici protiv Rome kada je sa vrha sesnaesterca uspeo da pogodi aut.
Vidi cijeli citat
gledajte vi sta su promasajiLOLLOLLOL
Ja mislim da bi se tu trebalo naci mesta za Sasu Ilica protiv realaLOL
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2005.
Poruka: 11.280
05. lipnja 2007. u 22:27
p.s. dobili smo jos jedan sportski site
www.srbijasport.com
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2005.
Poruka: 11.280
05. lipnja 2007. u 23:30

Omladinci Srbije plasirali se na PE

Omladinska reprezentacija Srbije (igrači rođeni 1988. godine i mlađi) obezbedila je nastup na Prvenstvu Evrope. Tim koji trenira Zvonko Živković savladao je Rumuniju sa 2:0 i osvojio prvo mesto u kvalifikacionoj grupi. Pored naše selekcije i domaćina Austrije učestvovaće i selekcije Nemačke, Rusije, Španije, Francuske i Portugalije. Čeka se poslednji učesnik turnira, kandidati su Grčka, Itlaija i Hrvatska.

U prvom poluvremenu naš tim bio je znatno bolji, već u 13. minutu bilo je 2:0. Prvi gol je u 6. minutu postigao Fejsa, strelac drugog pogotka bio je Bosančić.

U nastavku utakmice Rumuni su bili opasniji, selekcija Srbije pametno se branila i čekala priliku da iz kontranapada postigne još neki gol, ali je ostalo 2:0. U finišu je povređen golman Danilović pa je Živković, treći golman koji je naknadno prijavljen za šamponat zbog povrede Kneževića, stao na gol.

Treće mesto u kvalifikacionoj grupi osvojila je selekcija domaćina, Švajcarske, pobedom nad vršnjacima iz Danske, 2:0.

Šampionat Evrope se igra od 16. do 27. jula u Lincu, Pašingu, Ridu i Štajru.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.12.2005.
Poruka: 5.873
05. lipnja 2007. u 23:33
zilijen je napisao/la:
bookmaker je napisao/la:
zilijen je napisao/la:
bookmaker je napisao/la:
i bolje im je da ne idu 
Vidi cijeli citat


Ma nemoj ... a što si ti onda dolazio da bodriš Piroćance protiv Rada u to u sred Banjice Big%20smile ...

Sad mi krivo što te ne cinkarih Forsima ...Wink
Vidi cijeli citat
ja sam iznimka ...tijelom u Zagrebu dušom na Banjici, odio Karaburma  ...Piroćanci su kraljevi ...Timočka krajina rules ...

Vidi cijeli citat


Dobro ubadaš geografiju  ... Timočka krajina Big%20smile - Pirot ...
Vidi cijeli citat
bolje to nego Bugarska Big%20smile

bio jedan lik kome  porijeklom iz Bora  u gimnaziji sa mnom, pa sam zato pomiješao ...Pirot ,Tigar , SOUTH-EAST sERBIA
[uredio bookmaker - 05. lipnja 2007. u 23:36]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.11.2005.
Poruka: 4.977
05. lipnja 2007. u 23:40
atheistRAP je napisao/la:

Omladinci Srbije plasirali se na PE

Omladinska reprezentacija Srbije (igrači rođeni 1988. godine i mlađi) obezbedila je nastup na Prvenstvu Evrope. Tim koji trenira Zvonko Živković savladao je Rumuniju sa 2:0 i osvojio prvo mesto u kvalifikacionoj grupi. Pored naše selekcije i domaćina Austrije učestvovaće i selekcije Nemačke, Rusije, Španije, Francuske i Portugalije. Čeka se poslednji učesnik turnira, kandidati su Grčka, Itlaija i Hrvatska.

U prvom poluvremenu naš tim bio je znatno bolji, već u 13. minutu bilo je 2:0. Prvi gol je u 6. minutu postigao Fejsa, strelac drugog pogotka bio je Bosančić.

U nastavku utakmice Rumuni su bili opasniji, selekcija Srbije pametno se branila i čekala priliku da iz kontranapada postigne još neki gol, ali je ostalo 2:0. U finišu je povređen golman Danilović pa je Živković, treći golman koji je naknadno prijavljen za šamponat zbog povrede Kneževića, stao na gol.

Treće mesto u kvalifikacionoj grupi osvojila je selekcija domaćina, Švajcarske, pobedom nad vršnjacima iz Danske, 2:0.

Šampionat Evrope se igra od 16. do 27. jula u Lincu, Pašingu, Ridu i Štajru.

Vidi cijeli citat
Fantastican uspjehClap Mada kad se pogleda taj sastava nije cudno sto su se kvalifikovali.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.11.2005.
Poruka: 4.977
05. lipnja 2007. u 23:41
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.11.2005.
Poruka: 4.644
06. lipnja 2007. u 01:21

Jedna karta za Srbiju ili Poljsku

Autor: Ž. Babović | 05.06.2007 - 09:21


Trijumfom u Finskoj reprezentacija Srbije ostala je u trci za prva dva mesta u A grupi koja vode na Evropsko prvenstvo 2008. godine u Austriji i Švajcarskoj, ali bi on mogao da se pretvori u Pirovu pobedu u slučaju da se ne zadrži nivo igre iz Helsinkija ili direktni protivnici ne naprave nijedan pogrešan korak do kraja kvalifikacija. Fudbalske stručnjake pitali smo ko je glavni konkurent Srbije za odlazak na „Evro“ - Poljska koja ima 19 bodova i utakmicu više ili Portugal koji ima isti broj bodova kao i „orlovi“ (14).
LJUPKO PETROVIĆ, trener Liteksa iz Loveča, procenjuje da bi plasman Srbije na Evropsko prvenstvo mogao dosta da zavisi od učinka Poljaka na gostovanjima u Jermeniji (sreda) i Finskoj (12. septembar).
- Ukoliko Poljaci osvoje šest bodova u ova dva meča, biće na korak od Evropskog prvenstva jer očekujem da pobede na domaćem terenu Kazahstan i Belgiju. Sa 31 bodom mogli bi da dozvole sebi poraz od Portugala ili Srbije u gostima. Očigledno je da su oni posle početnih kikseva shvatili da se na „Evro“ ide trijumfima nad autsajderima, pametno su skupljali bodove i napravili razliku. Za razliku od njih, mi smo izgubili u Kazahstanu i taj poraz će nas pratiti do kraja kvalifikacija. Situacija jeste komplikovana, ali nije beznadežna. Bodovi iz Finske daju nam nadu da mnoge stvari ipak zavise i od nas. Mislim da ćemo se sa timom sa Pirineja boriti za drugo mesto. Oni imaju strašan tim, imaće u septembru prednost domaćeg terena u duelu sa Srbijom, ali ako hoćemo na „Evro“, ne smemo ni njih da se plašimo - tvrdi Petrović.

Pomoć iz jermenije
MILORAD KOSANOVIĆ prednost u A grupi ipak daje Portugalu, a u borbi za drugo mesto vidi Poljsku i Srbiju.
- Tabela možda govori drugačije, ali verujem da nam je ekipa Lea Benhakera ipak glavni konkurent za drugo mesto. Portugal ima odličan tim, fenomenalan raspored do kraja takmičenja i teško je očekivati da negde katastrofalno pogreše. Na našu žalost, Poljaci nisu uradili ništa posebno već su samo dobijali utakmice koje su morali da dobiju. Mi to nismo uradili u Kazahstanu i žalimo za ta tri boda. Trijumf u Finskoj nas je zadržao u igri, mada rasplet ne zavisi isključivo od naših rezultata. Ukoliko Poljaci dobiju Jermeniju u gostima i ne izgube u Finskoj, a pri tom očekivano uzmu bodove Kazahstanu i Belgiji kod kuće, imaće ih ukupno 29. U tom slučaju Srbija bi trebalo da dobije sve mečeve do kraja uz eventualni poraz od Portugala. Kombinacija je zaista mnogo, verujem da će biti još kikseva i to je upravo ono što bi mi trebalo da radimo - da budemo pametni kao u Finskoj, da podižemo nivo igre, pobeđujemo i čekamo greške rivala. Važno je da smo ostali u igri, a mnogo toga zavisiće i od našeg gostovanja u Belgiji - procenjuje Kosanović.

Portugal silan
LJUBINKO DRULOVIĆ smatra da bi borba za prva dva mesta mogla da bude odlučena u avgustu i septembru.
- Hvala bogu da smo dobili Fince jer bismo u suprotnom završili takmičenje. U Helsinkiju smo bili pametni, ogranizovani i srećni i zabeležili smo mnogo važnu pobedu. Rasplet u grupi mogao bi da počne utakmicom Jermenija - Poljska, ali sve će se zakuvati u avgustu i septembru, kada mi igramo u Belgiji i Portugalu, a Poljaci u Portugalu i Finskoj. Ukoliko tim Benhakera pobedi Jermene, onda bi im uz pobede kod kuće bio dovoljan i neki bod sa gostovanja u Portugalu, Finskoj ili Srbiji. Oni su napravili bodovnu prednost i u svaki naredni meč mogu da uđu mirniji. Verujem da su Portugalci ipak najbliži prvom mestu jer imaju dobar tim i još bolji raspored. Bez Ronalda i Karvalja lako su dobili Belgiju, samouvereni su i znaju da pobede kada se to od njih i očekuje. Lično se ne plašim našeg gostovanja u Belgiji jer je njihov fudbal u velikom padu. Verujem da ćemo osvojiti bodove, ali mi smo uvek padali na glupostima. Zato možemo da žalimo za bodovima iz Kazahstana, ali ne i da se predajemo - rekao je Drulović
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.11.2005.
Poruka: 4.644
06. lipnja 2007. u 01:27
Jeste da je tek pola utakmica odigrano , mada fakat je tako da od 3 kandidata za 2 mjesta Srbija ima najlosije karte radi tog poraza u kazakstanu!
Bez obzira na danasnji moguci kiks Poljaka protiv Jermenije ...Srbija nebi smijela sebi dozvoliti niti jedan poraz do kraja !

Najvece sranje u cijeloj toj prici je da je Belgija vec otpisana i da Finci imaju jako male sanse za prolaz.... pa i nevjerujem da ce ginuti za bodove ! Samo neznam kako je na glup nacin pravljen rasspored utakmica .... portugala libo racku , sve tesko su odradili !

Nadam se da ce odlucujuca tekma biti Srb-Pol  u Bg na zadnji dan kvalifikacija a to znaci da Pol mora negdje da kiksa !
danas???
[uredio Schintor - 06. lipnja 2007. u 01:28]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.02.2007.
Poruka: 62
06. lipnja 2007. u 02:58
Bosko Jankovic najbolji mladi igrac na svetu!!!
  • Najnovije
  • Najčitanije