Reprezentacija Srbije

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2005.
Poruka: 11.280
06. lipnja 2007. u 19:50
al se ovi krljaju..neka,neka,samo nek se pune kartonimaBig%20smile
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2005.
Poruka: 11.280
06. lipnja 2007. u 19:51
Ponjavic je napisao/la:
atheistRAP je napisao/la:
Ponjavic je napisao/la:
Do jaja. Bravo Jermeni!!! E sada bi samo valjalo da Finci ne izgube. cak bi bilo bolje da pobede. Tako bi Belgijanci bili demoralisani a ovi napaljeni --- goooooooooooooooooooooooooooooool- 1-0 za Finsku!!! :))) --- rekoh napaljeni protiv Poljaka. Ajmo Finciii, j**o vama ja sve po spisku za one poklice i za Ahtisarija itd. :)))
Vidi cijeli citat
 
x nam odgovara.jel si luddd...Finci nam dolaze kuci...
Vidi cijeli citat


Pobeda nad Ficima u BG se podrazumeva. koji cemo na EP ako ih kuci ne mozemo dobiti. Ako Finci dobiju grisce iz sve snage protiv Poljaka. mislim da protiv Poljske igraju sledecu kuci.
Vidi cijeli citat
 
e jbga,koji cemo k..c ako u Belgiji ne mozemo dobitiLOL
Neka se oni lepo samoeliminisuBig%20smile
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.10.2003.
Poruka: 313
06. lipnja 2007. u 19:51
ladja je napisao/la:
Ha ha gledam i ja sad na Avali..biće tamo sexa otvorena utakimica skroz...sovaljuga prekinula meč na 6 minuta!Parkirala se kod novinara i coolira!!LOL
Vidi cijeli citat
steta sto nemogu da gledam, to su prave stvari. a ovi nasi medjedi nista ne prenose, lazem. juce su dali brazil - turska prijateljsku Confused
ajde finska!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2005.
Poruka: 11.280
06. lipnja 2007. u 19:53
Koliko sansi na ovoj tekmi.....sunce ti,sad je Belgija imala drugi zicer
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 6.676
06. lipnja 2007. u 19:53
Al smo zlobniBig%20smile.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.02.2006.
Poruka: 2.657
06. lipnja 2007. u 19:53
crnogorac je napisao/la:
ladja je napisao/la:
Ha ha gledam i ja sad na Avali..biće tamo sexa otvorena utakimica skroz...sovaljuga prekinula meč na 6 minuta!Parkirala se kod novinara i coolira!!LOL
Vidi cijeli citat
steta sto nemogu da gledam, to su prave stvari. a ovi nasi medjedi nista ne prenose, lazem. juce su dali brazil - turska prijateljsku Confused
ajde finska!
Vidi cijeli citat


crnogorac..moracete da uvezete neku mecku pod hitno..LOL
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.11.2004.
Poruka: 3.912
06. lipnja 2007. u 19:54
Finland22/08/07Kazakhstan
Armenia22/08/07Portugal
Belgium22/08/07Serbia
Azerbaijan08/09/07Armenia
Serbia08/09/07Finland
Portugal08/09/07Poland
Armenia12/09/07Azerbaijan
Finland12/09/07Poland
Kazakhstan12/09/07Belgium
Portugal12/09/07Serbia
Azerbaijan13/10/07Portugal
Belgium13/10/07Finland
Armenia13/10/07Serbia
Poland13/10/07Kazakhstan
Kazakhstan17/10/07Portugal
Azerbaijan17/10/07Serbia
Belgium17/10/07Armenia
Serbia17/11/07Kazakhstan
Finland17/11/07Azerbaijan
Portugal17/11/07Armenia
Poland17/11/07Belgium
Azerbaijan21/11/07Belgium
Serbia21/11/07Poland
Portugal21/11/07Finland
Armenia21/11/07Kazakhstan
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2005.
Poruka: 11.280
06. lipnja 2007. u 19:56
atheistRAP je napisao/la:
atheistRAP je napisao/la:
Portugalci imaju najlaksi raspored do kraja
-gostovanja:Jermenija,Kazahstan,Azerbejdzan
-kuci:Poljska,Srbija,Jermenija i Finska
 
posle njih smo mi po rasporedu:
-gostovanja:Belgija,Portugal,Jermenija,Azerbejdzan
-kuci:Finska,Kazahstan,Poljska
 
Poljaci:
-gostovanja:Jermenija,Portugal,Finska,Srbija
-kuci:Kazahstan,Belgija
Vidi cijeli citat
 
evo vam tekmi do kraja.
Vidi cijeli citat
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2005.
Poruka: 11.280
06. lipnja 2007. u 19:58
Jel prva dva direktno idu?Nema nikakvih baraza?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.10.2003.
Poruka: 313
06. lipnja 2007. u 19:59

jeli moguce da smo tek na pola kvalifikacija

bice tu svega do kraja, mozda se i jermenija ukljuci u trku Cool
  • Najnovije
  • Najčitanije