Reprezentacija Srbije

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2005.
Poruka: 11.280
06. lipnja 2007. u 20:11
bato je napisao/la:
evo sad na bh1 pocinju bosanci protiv malte
Vidi cijeli citat
nemam bhtvCry
ma sad cu gledati Hrvate
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.09.2003.
Poruka: 71
06. lipnja 2007. u 20:13
kod malte igra neki sa nasih prostora,ime mu je bogdanovic,znal neko ko je taj
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.06.2003.
Poruka: 18.025
06. lipnja 2007. u 20:26
sh1 je napisao/la:
 
Pozdrav Sinisa! Dobro dosao. Vidis se da si noviBig%20smile.
Ima ovde tvojih zemljaka (iz BLuke) Boranija i Undying su ti jedni od glavnih ovde (za Undying-ga ti toplo preporucujem da mu ne protivrecisBig%20smile). 
 
 
Vidi cijeli citat
 
Gle! A zašto, moliću lepo?Shocked
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.11.2005.
Poruka: 4.977
06. lipnja 2007. u 20:54
2 : 0 za Fince Iskljucen jedan od najboljih Belgijanaca Fellaini
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.11.2004.
Poruka: 3.912
06. lipnja 2007. u 21:05
Vojislav je napisao/la:
2 : 0 za Fince Iskljucen jedan od najboljih Belgijanaca Fellaini
Vidi cijeli citat


To ne bi trebalo da bude lose Big%20smile
Covece, koliko nam sanse danasnjim danom skocise!!! Clap
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.11.2005.
Poruka: 4.977
06. lipnja 2007. u 21:08
Ponjavic je napisao/la:
Vojislav je napisao/la:
2 : 0 za Fince Iskljucen jedan od najboljih Belgijanaca Fellaini
Vidi cijeli citat


To ne bi trebalo da bude lose Big%20smile
Covece, koliko nam sanse danasnjim danom skocise!!! Clap
Vidi cijeli citat
To se zove "fudbal"! Koliko su sanse skocile, toliko mogu i da opanu. Ne treba se sad previse paliti.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.11.2004.
Poruka: 3.912
06. lipnja 2007. u 21:15
Vojislav je napisao/la:
Ponjavic je napisao/la:
Vojislav je napisao/la:
2 : 0 za Fince Iskljucen jedan od najboljih Belgijanaca Fellaini
Vidi cijeli citat


To ne bi trebalo da bude lose Big%20smile
Covece, koliko nam sanse danasnjim danom skocise!!! Clap
Vidi cijeli citat
To se zove "fudbal"! Koliko su sanse skocile, toliko mogu i da opanu. Ne treba se sad previse paliti.
Vidi cijeli citat


Naravno. Ipak sada jos vise zavisi od nas. Nasi ovo treba da uzmu kao novu sansu.l  Idemo prvo po pobedu u Belgiju, a ako to dobro prodje bicemo na konju.
Sta se desava sa Basom??
Jel odluceno definitivno zxa koga igra? U kakvoj je formi i ima li mesta u nasoj repki??
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.04.2005.
Poruka: 4.798
06. lipnja 2007. u 21:17
finska zavrsi 2:0

1. Poljska 9 6 1 2 15:7 19
2. Portugalija 7 4 2 1 15:5 14
3. Srbija 7 4 2 1 10:4 14
4. Finska 8 4 2 2 9:5 14
5. Belgija 8 2 1 5 5:10 7

Pjer
Pjer
Mali dioničar
Pristupio: 08.10.2002.
Poruka: 6.540
06. lipnja 2007. u 21:25
 Moramo dobiti u gostima Belgiju,Azere i Jermene,naravno kuci Finsku i na kraju poslastica prrotiv Poljske,sa Portugalom mozemo i da izgubimo...
svi za jednog, jedan za svi!
BeerHunter
BeerHunter
Dokazano ovisan
Pristupio: 22.12.2005.
Poruka: 12.757
06. lipnja 2007. u 22:08
U komsije kako su vam se poklopili rezultatiClap...Prakticno je kiks protiv Borata nadoknadjen...Po svemu sudeci ce odlucivati utakmica sa Poljacima u BG, iako je rano za prognoze...
Boli li tebe glava uveche, mene prskava....
  • Najnovije
  • Najčitanije