Reprezentacija Srbije

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.11.2005.
Poruka: 4.644
08. lipnja 2007. u 00:47
ladja je napisao/la:
Super za Danka!Baš mi je drago.ClapČitao sam još u tempu pre neke 3-4 godine dok je još igrao u Partizanu da ako bude išao iz Partizana najradije bi u PSV!Evo želja mu se ostvarila.
 
Svaka čast za Kolarova!Dobro je što ako je već morao otići nije otišao u neki ukrainski klub ipak serija A...inače jedan od retkih igrača iz mlađe garde koji zaista zna da centrira.
 
Ovo za Pantelića je patka sigurno.Volio bi da nije ali dajte Čelzi!?Ouch
Vidi cijeli citat


Svaka cast za Lazovica ...jos jedan srbin u Ligi Prvaka !!!

Kolarov .. iznenadjujuce , nek je sa srecom

dali je patka za Pantu ili nije ... samo znam da za Srbiju nece biti dobro ako ode u Englesku ...jer cekat ce ga Klupa i eventualno FA-Kup utakmice !
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.11.2005.
Poruka: 4.644
08. lipnja 2007. u 00:54
Zaboravih da cestitam Armencima LOL 
22.8  ce se pokazati dali smo spremni za EP ...po mome ako se Belgija dobije u Gostima prepreke za Aut/CH nema vise ...mislim da ce to biti jako teska tekma iako su oni ispali iz trke za EP !!

protiv portugala nece biti poraz .... ako Vidic,Dragu i Krsta budu u timu  ! jedan kiks protiv "levata" je dovoljan ...ako se danas jos neko moze nazvati levatom u fudbalu! a kuci se do kraja dobijaju sve tekme ...eventualno da protiv poljaka bude dovoljno i nerjeseno ! 


...al sam optimista a ??? Big%20smile

e da ... i u Kosarci igramo za medalju !
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.11.2005.
Poruka: 4.977
08. lipnja 2007. u 00:54
Schintor je napisao/la:
ladja je napisao/la:
Super za Danka!Baš mi je drago.ClapČitao sam još u tempu pre neke 3-4 godine dok je još igrao u Partizanu da ako bude išao iz Partizana najradije bi u PSV!Evo želja mu se ostvarila.
 
Svaka čast za Kolarova!Dobro je što ako je već morao otići nije otišao u neki ukrainski klub ipak serija A...inače jedan od retkih igrača iz mlađe garde koji zaista zna da centrira.
 
Ovo za Pantelića je patka sigurno.Volio bi da nije ali dajte Čelzi!?Ouch
Vidi cijeli citat


Svaka cast za Lazovica ...jos jedan srbin u Ligi Prvaka !!!

Kolarov .. iznenadjujuce , nek je sa srecom

dali je patka za Pantu ili nije ... samo znam da za Srbiju nece biti dobro ako ode u Englesku ...jer cekat ce ga Klupa i eventualno FA-Kup utakmice !
Vidi cijeli citat
Ako mi je Kezman zbog icega isao na zivce onda je to ono njegovo "moljenje" na terenu. Non stop se krsti, sklapa ruke, gleda u nebo....kao da je u crkvi! E Pantelic je za njega SVESTENIK! E tek sto se taj moljaka...ne znam hocu lii izdrzati da to gledam....
 
Nemojte da me pogresno shvatite i ja sam pobozan ali sve ima svoju granicu, a kad se one predju onda to postaje neukusno...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.11.2005.
Poruka: 4.644
08. lipnja 2007. u 01:01
Pusti cojeka nek se moli !

Pratim tog pantelica godinama ... i mnogo mi je bio odvratan i prepotentan ! Ivica Osim ga je okarakterisao kao jedno jaaako talentovanog igraca koji samo zbog njegovog ponasanja nece daleko dogurati ...mislim daleko je relativno !
Ali Panta se promijenio ..postao je disciplinarniji i nekurci se vise kao nekada ..bilo na terenu bilo pred kamerama!  a to sto se moli ... neka ga ..posten i pobozan cojek :=J 

Pantelinjo ...kako ga u Berlinu zovu !  Zao mi ga je jer je van forme zadnjih 6 mjeseci i nadam se da ce se vratiti sledece sezone sa golovima nazad!

marconato
marconato
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.05.2006.
Poruka: 2.377
08. lipnja 2007. u 01:04
Svaka cast za Lazovica i Kolarova!Clap Super i za reprezentaciju!Wink Ovo za Pantelica LOL Jest da sam cigan i da gotivim Pantelu, al' sto je previse, previse je...Big%20smileLOL
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.11.2005.
Poruka: 4.977
08. lipnja 2007. u 01:12
marconato je napisao/la:
Svaka cast za Lazovica i Kolarova!Clap Super i za reprezentaciju!Wink Ovo za Pantelica LOL Jest da sam cigan i da gotivim Pantelu, al' sto je previse, previse je...Big%20smileLOL
Vidi cijeli citat
Znaci ti si Rom?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.11.2005.
Poruka: 4.644
08. lipnja 2007. u 01:25
 I romi su ljudi ! 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.11.2005.
Poruka: 4.644
08. lipnja 2007. u 02:23

PANTELIĆ U ČELZIJU!

Menadžer "plavaca" Žoze Murinjo spreman da na račun berlinske Herte za srpskog reprezentativca uplati ČETIRI MILIONA EVRA. Pantelić: Već dugo znam da me Čelzi prati, to je velika stvar za svakog igrača

Čelzi hoće Marka Pantelića! Menadžer "plavaca" Žoze Murinjo za ostvarenje svog cilja spreman je da ponudi berlinskoj Herti 2,7 miliona funti (oko četiri miliona evra), prenosi čuveni engleski dnevni list "Tajms".

Čelzi već nekoliko meseci prati napadača srpske reprezentacije, a njegovi skauti prošle subote boravili su u Helsinkiju na kvalifikacionom susretu između Finske i Srbije i Murinju izneli samo pohvale na Markov račun.

Videćemo kako će se Čelzijeva ponuda dopasti generalnom menadžeru Herte Diteru Henesu, koji će sigurno tražiti mnogo više novca za prvu zvezdu tima. Međutim, Herta ima dosta finansijskih problema, zbog kojih je već ostala bez Bašturka, Kaira i Dežagaha.

- Već dugo znam da me Čelzi prati, kako kroz utakmice reprezentacije, tako i kroz susrete u Bundes ligi. Međutim, o tome niti sam kome pričao, niti sam se previše opterećivao.

Prštaće sa Vidićem

Ukoliko Pantelić potpiše ugovor sa Čelzijem, nema sumnje da će od leta voditi žestoke duele sa Nemanjom Vidićem, najboljim defanzivcem Mančester junajteda. Poznat je rivalitet ova dva kluba, pa je sasvim sigurno da se veliki prijatelji i saigrači iz reprezentacije neće štedeti na terenu.
- Nisam još razgovarao sa Nemanjom na tu temu. Ali nas dvojica smo mnogo puta "ratovali" na terenu i dobro se poznajemo. Ukoliko budem prešao u Čelzi, nema sumnje da će pucati iz sve snage. Pucalo je između nas na treninzima u Zvezdi, praštalo je u reprezentaciji, pa zašto ne bi pucalo i u derbiju Premijer lige - našalio se Panta.

Bilo mi je primarno kako ću odigrati za Hertu u finišu sezone, kao i za reprezentaciju. Ipak, razlika je u tome što, kada je dres Srbije u pitanju, ne gledam svoj interes, već interes nacije. S druge strane, suvišno je bilo šta govoriti o Čelziju, jednom od najmoćnijih klubova Evrope.

Odlično su organizovani, imaju strašan tim i vrhunskog trenera i normalno da mi imponuje njihovo interesovanje. To je velika stvar za svakog igrača - bez previše euforije kaže Pantelić za Press.

Najbolji fudbaler Herte ističe da će realizacija transfera umnogome zavisiti od pregovora na relaciji London - Berlin.

- Ne znam kada će početi pregovori, ali ja osećam veliki respekt prema mom sadašnjem klubu i rukovodstvu. Ipak su oni ti koji su prvi odlučili da me pre dve godine angažuju iz Crvene zvezde.

Takođe, imali su puno poverenja u mene, a to se ne zaboravlja. Zato će Herta voditi glavnu reč u predstojećim pregovorima, dok će moje interese zastupati menadžer Ranko Stojić.

Žoze Murinjo nedavno je izjavio da ne želi da rasipa novac Romana Abramoviča, jer mu angažovanje zvezda (Ševčenko, Balak i Kalu) nije pomoglo da osvoji Ligu šampiona i Premijer ligu.

Portugalac želi u timu napadača znalca, koji će umeti i da rastereti Didijea Drogbu, ali i da ga razigrava. Engleski novinari ističu da je Pantelić napadač fajter, koji igra za kolektiv i kao takav u svemu zadovoljava Murinjove kriterijume. Dakle, ako bude sve u redu, od leta će Premijer ligom žariti i paliti tandem Drogba - Pantelić.

- Normalno da postoji želja da zaigram u Čelziju i oprobam se u Premijer ligi. Na terenu sam ratnik i pobednik, i s te strane klub kakav je Čelzi odgovarao bi mi u potpunosti. Međutim, prerano je da sada govorimo o tome.

Tek kada se klubovi o svemu budu dogovorili i kada budemo zadovoljni i Herta i ja, moći ćemo da pričamo o čemu god hoćete, pa i o tandemu sa Drogbom - poručio je Marko Pantelić.

D. RADELJIĆ

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.02.2007.
Poruka: 6.831
08. lipnja 2007. u 02:26
Pantelić u Čelziju!? DeadA nekad je bio veliki klub!
[uredio Dimitrije BP - 08. lipnja 2007. u 02:34]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.02.2007.
Poruka: 6.831
08. lipnja 2007. u 02:33

Danko Lazović u PSV-u!

zvanicni%20sajt%20kluba
zvanicni sajt kluba

Nakon odlične sezone u Viteseu, reprezentativac Srbije Danko Lazović potpisao je ugovor sa aktuelnim šampionom Holandije, PSV-om. Lazović, ove sezone strelac 19 golova u šampionatu Holandije, u četvrtak ujutru prošao je lekarske preglede, da bi posle razgovora sa čelnicima kluba obavezao na petogodišnju vrednost aktuelnom šampionu.

Prema rečima Lazovića, želja da zaigra u dresu "filipsovaca" bila je obostrana, a i ranije je postojala mogućnost da postane član ekipe iz Ajndhovena.

"Presrećan sam. Želeo sam i ranije da igram za PSV, ali se nisu sve kockice poklopile. PSV je bio zaista jedini klub u koji sam želeo da predjem, inače bih ostao u Viteseu", rekao je nekadašnji igrač Partizana.

  • Najnovije
  • Najčitanije