Reprezentacija Srbije

Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.463
10. srpnja 2007. u 12:29
@pedja
Jel taj mali "garavi" neki ganci ili neki srbin-brazilac, pošto mi jako liči na Da Silvu?
Inače, onaj iza njega sigurno neće postati reprezentativac!
Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.09.2002.
Poruka: 1.146
10. srpnja 2007. u 12:29
dok mi mali voli da trenira , treniracu i ja.  moras da izlazis pre sa posla a ne dobijas nista za to, dok je vikendom uvek neka utakmica ili turniri po ceo dan.
 tako da i to malo vremena sto imas provedes u nekim obavezama...
  
Hugo Chavez
Hugo Chavez
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.08.2006.
Poruka: 11.344
10. srpnja 2007. u 12:30
deki, onaj iza malog je isti horst hrubesch!LOL
X
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.09.2002.
Poruka: 1.146
10. srpnja 2007. u 12:38
Dejan NS je napisao/la:
@pedja
Jel taj mali "garavi" neki ganci ili neki srbin-brazilac, pošto mi jako liči na Da Silvu?
Inače, onaj iza njega sigurno neće postati reprezentativac!
Vidi cijeli citat


AngryAngry to je moj mali i nije ganci niti je brazilac nego je pocrneo na moruSmile  a onaj iza njega se zove georg,  i to su 100% upravu da nece postati fudbaler.  dovoljno bi bilo da da mu vidis roditeljeBig%20smile  ali mali kada trci se celo vreme smeje, tako da mu se sve to svidja i ponekad ga povedem na turnir.  dolazi redovno na trening tako da mora ponekad i igrati.


Angry
Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.463
10. srpnja 2007. u 12:42
OK, Pedja
Želim Vam obojici sve najbolje...
Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.04.2007.
Poruka: 144
10. srpnja 2007. u 12:44
Deki aj izvini se coveku, nekorektno si se izrazio, dovoljno je da si rekao da je mali pljunuti Sekularac hehehe
[uredio Alpha*Q - 10. srpnja 2007. u 12:45]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.09.2002.
Poruka: 1.146
10. srpnja 2007. u 12:53
eno sad pa hrvat mi maliBig%20smile

   a ovaj zadnji je grk.  zadnju utakmicu ja ga teram da ide napred, a cale mu stoji sa strane i celo mu vreme vice da ostane nazad.  takvih trenera imam koliko je i dece.
Hugo Chavez
Hugo Chavez
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.08.2006.
Poruka: 11.344
10. srpnja 2007. u 12:57
zna ćale!LOL obrana je najbolji napad!LOL
X
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.09.2002.
Poruka: 1.146
10. srpnja 2007. u 13:01
evo dokaz, da mi ne ispadne mali ganciSmile , a ni brazilac.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.11.2005.
Poruka: 4.644
11. srpnja 2007. u 01:14
ma prava srbenda Big%20smile
  • Najnovije
  • Najčitanije