Reprezentacija Srbije

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.08.2004.
Poruka: 55.231
11. srpnja 2007. u 01:20

yebote, sad uvatili zayebavat pedju...a ja vam kazem da ce mali georg postat robusni centarfor poput hrubescha. evo i horsta u najboljim danima...

 
nego pedja, oce mali igrat za dojcland ili serbijen?
[uredio Mile - 11. srpnja 2007. u 01:20]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.09.2002.
Poruka: 1.146
11. srpnja 2007. u 09:00
zavisi ko vise ponudiBig%20smile  znas da menadzeri zive od provizijaWink
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.11.2005.
Poruka: 4.644
11. srpnja 2007. u 09:26
pedja je napisao/la:
zavisi ko vise ponudiBig%20smile  znas da menadzeri zive od provizijaWink
Vidi cijeli citat


daj ba u to i sam nevijerujes ! Big%20smile
igrao bi on za serbijen i pitao bi morel jos LOL
Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.463
12. srpnja 2007. u 08:13

Stojković potpisao za Sporting

Nekadašnji golman Crvene zvezde, Nanta i Vitesea, Vladimir Stojković potpisao je u sredu ugovor sa lisabonskim Sportingom



Stojković, prvi golman reprezen tacije Srbije je u 14 časova predstavljen medijima na stadionu "Žoze Alvelade" u Lisabonu. Pre samo deset dana za Lisabon je potpisao nekadašnji fudbaler Partizana Simon Vukčević.

Stojković je na golu zamenio dosadašnjeg golmana Rikarda, koji je pšre nekoliko dana prešao u redove Betisa iz Sevilje za 3 miliona evra.

Sporting će kao drugoplasirani na tabeli portugalskog šampionata (bod zaostatka za šampionom Portom) naredne sezone igrati u LŠ.

Stojković je pola godine bio na pozajmici u holandskom Viteseu, jer u francuskom Nantu u koji je došao iz Crvene zvezde, nije izborio mesto u timu.

Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.463
12. srpnja 2007. u 12:43

Viljareal želi Žigića

Predsednik Viljareala Fernando Roig izrazio je želju da u svoj klub, kao zamenu za Dijega Forlana dovede Nikolu Žigića. Čelnici kluba su zaključili da bi srpski reprezentativac bio odlična zamena odlazećem Forlanu, čak žele da ga lično upoznaju što pre. Uprkos najavljenim pregovorima, Rasing iz Santandera još uvek nije primio nikakvu ponudu od Viljareala..

Juventus, Fiorentina i još neki neimenovani engleski, turski i ukrajinski klubovi već su izrazili želju da angažuju Žigića, ali se pretpostavlja da bi veliko prijateljstvo između Roiga i predsednika Rasinga Franciska Pernije moglo biti ključno u eventualnom prelasku našeg reprezentativca u Viljareal

Kao španski klub, Viljareal je u blagoj prednosti u odnosu na druge, ali imaju ekonomski problem. Rasing traži najmanje 20 miliona eura za Žigića, što je suma koju Viljareal, bar za sada, nije spreman da plati. Pomoć u angažovanju Žigića mogla bi da bude trampa koju Viljareal sprema, Santi Kazorla i Lopez Valjeho za Žigića, uz nadoknadu od 12 miliona eura.

Predsednik Rasinga je, ipak, juče bio u Italiji radi pregovora sa nekim italijanskim klubovima. Za sada najbolju ponudu daju Fiorentina i Juventus koji, nakon angažovanja portugalca Andradea želi da pojača i napad tima.

Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.04.2006.
Poruka: 9.880
12. srpnja 2007. u 12:48
E yebiga...turski i ukrajinski kluboviDead
alergican sam na to...
[uredio andrija Nis - 12. srpnja 2007. u 12:50]
Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.463
13. srpnja 2007. u 14:38

Fudbalski savez Srbije kažnjen sa 24.000 evra

Autor: Beta | 13.07.2007. - 14:17

Evropska fudbalska asocijacija (Uefa) kaznila je Fudbalski savez Srbije sa 24.000 evra, zbog incidenata na utakmici reprezentacija Srbije i Engleske na nedavnom Evropskom prvenstvu za mlade (U21) u Holandiji.
Kako je saopšteno na zvaničnom sajtu UEFE, Kontrolna i disciplainska komisija je odlučila da FŠ kazni zbog rasističkog ponašanja srpskih navijaca na toj utakmici, kao i nedoličnog ponašanja srpskih fudbalera posle drugog gola Engelske u tom meču.
Žalbu na tu odluku FSS može da podnese u roku od tri dana.
UEFA je kaznila i Fudbalski savez Engleske (FA), sa 3.000 evra, zbog nesportskog ponašanja reprezentativaca posle utakmice sa Srbijom. Na tu odluku FA nema pravo žalbe.
Na meču u Najmehenu, 17. juna, Engleska je pobedila sa 2:0, a tokom utakmice deo srpskih navijača vređao je na rasnoj osnovi tamnopute igrače protivničkog tima.
Takođe, posle pogotka Meta Derbišajera, srpski igrači su ljutito reagovali jer su Englezi postigli taj gol pošto nisu izbacili loptu iako je Slobodan Rajković ležao povređen.
Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.06.2003.
Poruka: 18.025
13. srpnja 2007. u 20:45
Pedja, mali ti je slatkiš!
 
P.S. izvini što sam prevideo tvoje ime na "glasčkoj listi" na topicu o Zvezdi. Još nešto: imaš kod mene ogroman kredit jer nisi forum-adikt ko mi ostali. Dok mi samo tipkamo li tipkamo, ti se javiš jednom u mesec dana, kad stvarno imaš nešto pametno da kažeš! U čemu je tvoja tajna...?  
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.09.2002.
Poruka: 1.146
13. srpnja 2007. u 23:05
@nyc

hvala za komplimentu od ponosnog caletaBig%20smileBig%20smile

a tajna ostaje tajnaSmile








ma koja tajna ???   nemam bre vremena, a i kada ga nadjem onda sam totalno izasao iz fazona... 

 samo idete po nekim kafanama, samitima itd....  ko ce to sve da stigne!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.06.2003.
Poruka: 18.025
13. srpnja 2007. u 23:27
OK, majstore, glasaj onda za (ili protiv) promene naslova topica. Imaš li neki video gde bismo mogli da se uverimo u talenat tvog Jr.?
  • Najnovije
  • Najčitanije