Reprezentacija Srbije

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.08.2004.
Poruka: 55.231
13. srpnja 2007. u 23:39

pedja, jel prica mali i nasi ili samo srpski? Big%20smile

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.09.2002.
Poruka: 1.146
13. srpnja 2007. u 23:42
e to za video ti je strava ideja.  sada u nedelju imam turnir, i ako se setim ima da ga snimam...  pa posle mogu sa decom i roditeljima da pravim statistike i razne taktikeWacko....

i naravno da treba da ga menjamo.


ZVEZDA!!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.09.2002.
Poruka: 1.146
13. srpnja 2007. u 23:50
Mile je napisao/la:

pedja, jel prica mali i nasi ili samo srpski? Big%20smile

Vidi cijeli citat


pa tu imam malo problemaSmile   imaju malog gregora(vas) u vrticu i nedavno su mi dosli obadvoje kuci(maja je 3, leon 5) i nastavili da igraju "nogometa" , ona je fc kroacijen a on fc bayerConfused  i jos da mi pocnu govoriti fc red starAngry

  inace sa mnom moraju pricati srpski, dok sa mamom(ovde rodjena) je dosta mesano.  od nemackog pa do ikavice,ekavice,ijekavice i uz sve to jos hijade nekih akcenata. ali ja se ne predajem.....
[uredio pedja - 14. srpnja 2007. u 00:09]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.09.2006.
Poruka: 6.000
14. srpnja 2007. u 13:51
pedja je napisao/la:


Mile je napisao/la:

pedja, jel prica mali i nasi ili samo srpski? Big%20smile

Vidi cijeli citat
pa tu imam malo problemaSmile   imaju malog gregora(vas) u vrticu i nedavno su mi dosli obadvoje kuci(maja je 3, leon 5) i nastavili da igraju "nogometa" , ona je fc kroacijen a on fc bayerConfused  i jos da mi pocnu govoriti fc red starAngry  inace sa mnom moraju pricati srpski, dok sa mamom(ovde rodjena) je dosta mesano.  od nemackog pa do ikavice,ekavice,ijekavice i uz sve to jos hijade nekih akcenata. ali ja se ne predajem.....
Vidi cijeli citat


Znaju djeca ko je pravi...
Pusti malog nek igra za Hrvatsku, ako baš želi...

P.S. Nemoj mučit djecu s jezikom...Pričajte svi hrvaatski i gotovo...
[uredio percao - 14. srpnja 2007. u 14:00]
Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.463
16. srpnja 2007. u 08:20
Novo takmičenje za naše klince :

Nove nade pred velikim izazovom

Evropsko%20prvenstvo%20za%20fudbalere%20do%2019%20godina%20starostiU ponedeljak će u Austriji početi Evropsko prvenstvo za fudbalere do 19 godina starosti na kome našu omladinsku reprezentaciju očekuju tri teška duela u prvoj fazi nadmetanja.

"Orlići" selektora Zvonka Živkovića igraju najpre protiv Francuske, u ponedeljak u Ridu od 18:00h, dva dana kasnije rival će biti Rusija, u Pašinkgu od 17:15h, a poslednji meč u grupi srpski reprezentativci će igrati u subotu 21. jula sa Nemačkom, takođe u Pašingu ali od 20 časova uz direktan TV prenos na "Eurosportu".

U grupi A nadmeću se Grčka, Portugalija, Austrija i branilac trofeja, Španija, a po dve prvoplasirane selekcije iz svake od grupa plasiraće se u polufinale koje je na programu 24. jula. Tri dana kasnije finale će biti odigrano u Lincu.

Srećno!!!
Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.463
17. srpnja 2007. u 08:17

FSS predstavio pakete ulaznica

Fudbalski savez Srbije predstavio je pakete karata za predstojeće tri utakmice u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo, koji nose razne pogodnosti navijačima. Paketi će se prodavati za sever i jug, zapad i istok, i važiće za sve tri utakmice. Format ulaznica za sva tri meča je kao za platnu karticu, a navijači će imati isto mesto za sve tri utakmice.

Direktor marketinga FSS Aleksandar Bijelić rekao je da je odštampano 7.500 paketa karata zato što je ovo "eksperiment" saveza pred sledeći ciklus kvalifikacija.

"Ako se ovo pokaže kao uspešno, planiramo da u sledećem ciklusu povećamo broj paketa. Navijači koji imaju pretplatne karte imaće i dodatne pogodnosti, kao što su putovanja na razna takmičenja", rekao je Bijelić.

Navijači prilikom kupovine mogu popunjavati formular sa ličnim podacima, tako da će ih savez naknadno obaveštavati o svim akcijama. Uz pakete, deliće se i neki navijački rekviziti.

Pored uobičajenih mesta, paketi će se prodavati u prodavnicama "Maks sporta". Cene su: 990 dinara za sever i jug, 2950 za istok i 4950 za zapad. Kupci karata dobijaće i vaučer koji će im omogućavati 10 odsto popusta za kupovinu u tim prodavnicama.

Srbija sledeću utakmicu kvalifikacija igra 8. septembra protiv Finske, zatim 17. novembra protiv Kazahstana i 21. novembra protiv Poljske.

Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2004.
Poruka: 8.657
17. srpnja 2007. u 09:58
Hm..treba na vreme obezbediti karte, bice nas dosta tih dana.
Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.463
17. srpnja 2007. u 10:15
laki je napisao/la:
Hm..treba na vreme obezbediti karte, bice nas dosta tih dana.
Vidi cijeli citat

Jel?
Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2004.
Poruka: 8.657
17. srpnja 2007. u 10:24
Dejan NS je napisao/la:
laki je napisao/la:
Hm..treba na vreme obezbediti karte, bice nas dosta tih dana.
Vidi cijeli citat

Jel?
Vidi cijeli citat
 
Pa da, nastavljamo tradiciju okupljanja kada Orlovi igrajuApprove
Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.463
17. srpnja 2007. u 10:27
OK, to sam baš hteo da predložim.
Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
  • Najnovije
  • Najčitanije