Reprezentacija Srbije

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 05.12.2004.
Poruka: 4.539
17. srpnja 2007. u 10:43
8 rujan ... Finska ... dan ko stvoren za izlet do Beograda ...

Prijava ...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2004.
Poruka: 8.657
17. srpnja 2007. u 10:47
zilijen je napisao/la:
8 rujan ... Finska ... dan ko stvoren za izlet do Beograda ...

Prijava ...
Vidi cijeli citat
 
Cekaj da se organizacioni komitet sastane, razmotri predlog,doda po koji amandman, usvoji skupstina i na kraju prezentuje forumasima.
 
Polako, bre...Big%20smile 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.10.2004.
Poruka: 9.948
17. srpnja 2007. u 12:32
laki je napisao/la:
zilijen je napisao/la:
8 rujan ... Finska ... dan ko stvoren za izlet do Beograda ...

Prijava ...
Vidi cijeli citat
 
Cekaj da se organizacioni komitet sastane, razmotri predlog,doda po koji amandman, usvoji skupstina i na kraju prezentuje forumasima.
 
Polako, bre...Big%20smile 
Vidi cijeli citat
 
moze!!! ja se dobrovoljno javljam da ucestvujem u zasedanju organizacionog komiteta, samo se nadam da ovog puta Laki i ja necemo morati u pet ujutru da budemo na AdiLOL
[uredio losmi - 17. srpnja 2007. u 12:33]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.10.2004.
Poruka: 9.948
17. srpnja 2007. u 12:34
zilijen je napisao/la:
8 rujan ... Finska ... dan ko stvoren za izlet do Beograda ...

Prijava ...
Vidi cijeli citat
 
zile, jesi li to od precestog nosenja majce sportnet.hr pomesao nazive meseci ili mi se ciniWink
[uredio losmi - 17. srpnja 2007. u 12:34]
Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.463
17. srpnja 2007. u 12:47
FIORENTINA, Many requests for Avamov
Posted 17.07   00.03 by Marco Gori    -   read 76
Serbian goalkeeper Vlada Avramov has come back to Fiorentina after one year on loan in Treviso, but he asked to be dp sold to another club, as  his priority  to play as muc as possible. Many clubs are tracking Avtamov but the favourite tto engage the player are, atthe moment, Lazio and Parma.
[uredio Dejan NS - 17. srpnja 2007. u 12:54]
Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.10.2004.
Poruka: 9.948
18. srpnja 2007. u 10:50
Osasuna eyeing Standard Liege striker Jovanovic
tribalfooball.com - July 18, 2007

Osasuna are eyeing Standard Liege striker Milan Jovanovic.

Standard are demanding £2.5 million for Jovanovic, who still has two years left on his existing contract.

 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.10.2004.
Poruka: 9.948
18. srpnja 2007. u 10:52
Serie A rivals keen on Fiorentina keeper Avramov
tribalfooball.com - July 17, 2007

Vlada Avramov is expected to move on from Fiorentina before the start of the season.

Avramov wants first team football and the goalkeeper is being linked with Parma, Reggina and Empoli.

Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.463
18. srpnja 2007. u 13:23

Marseille : Milos Krstic à l'essai

Rédaction Football365 - mercredi 18 juillet 2007 - 08h44

L'Olympique de Marseille met actuellement à l'essai Milos Krstic, un jeune milieu de terrain offensif serbo-monténégrin.


Milos Krstic est actuellement à l'essai à l'Olympique de Marseille. Ce milieu de terrain offensif serbo-monténégrin âgé de 20 ans a remplace Karim Ziani lors de la seconde mi-temps du match amical contre Toulouse, mardi à Perpignan.
...
Hmmm..ovo bi mogao biti Miloš Krasić možda...ili neko drugi....
Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.463
18. srpnja 2007. u 13:51

Omladinci Srbije na popravnom

Zivković: Naša šansa je Rusija

Autor: D. R. | 18.07.2007. - 10:45

Omladinska reprezentacija Srbije katastrofalnim porazom od Francuske (2:5) startovala je na Prvenstvu Evrope u Austriji, ali nije izgubila šanse da se plasira u polufinale. Izabranici Zvonka Živkovića su doživeli debakl, koji će dugo pamtiti. Posle vođstva od 2:0 (Sulejmani i Marjanović) za 55 minuta primili su pet golova, a imali su i igrača više. Prilika za popravni je danas, kada „orlići“ igraju sa Rusima (Pašing, 17.15), koji su takođe porazom startovali na EP.

- Utakmicu sa Francuzima smo otvorili odlično, imali 2:0 i igrača više, i do 37. minuta sve držali u svojim rukama. Pobedili smo sami sebe. Mnogo smo snage potrošili, svaka akcija bila nam je sprinterska. Imali smo dosta šuteva i dosta šansi. Ono što nije valjalo je naš blok. Dozvolili smo protivniku da sa igračem manje izjednači već u prvom poluvremenu zato što smo dopustili neke šuteve koje smo mogli da izblokiramo. Mi smo psihički pali na poluvremenu, treći gol smo primili iz slobodnog udarca i ekipa više fizički nije mogla da se vrati. Francuska je fizički mnogo snažna, duplo su jači od nas. Ako pored toga ne mislite glavom, ako lopta nije u vašim nogama, onda vam se desi da ne možete da uhvatite nijednog protivničkog igrala, a upravo se to nama desilo. Individualni kvalitet je nesporan, ali moramo da radimo na pas igri. Nisam nezadovoljan iako rezultat govori drugačije - rekao je selektor Zvonko Živković.
Junak utakmice, napadač Francuske Kevin Mon Pake, prvi od svoja tri gola postigao je u 37. minutu, a samo sedam minuta kasnije izjednačio je rezultat. Već na startu drugog dela kapiten „galskih petlova“ Maluri Marten naterao je Danilovića da ponovo vadi loptu iz mreže, a najbolja dva igrača Francuske dotukla su našu reprezentaciju golovima u 76. minutu (Mon Pake) i u nadoknadi drugog poluvremena (Marten).
- Ne smatram da smo pretrpeli težak poraz. Mi smo među osam najboljih ekipa u Evropi. Naša šansa sada je Rusija, pokušaćemo da zaboravimo Francuze, moramo da imamo bolju koncentraciju, da ispoštujemo svaki pas i da imamo što manje prodatih lopti. Videćemo da li će se ono što pričam u tako kratkom vremenu preneti iz glave u noge. Ja i dalje verujem da možemo dobro da prođemo - dodao je srpski selektor.

Povratak Fejse i Adamovića
Ljubomir Fejsa se pridružio drugovima dan uoči starta Evropskog prvenstva, ali je zbog povrede propustio meč sa Francuskom. On se oporavio i zauzeće mesto u veznom redu na današnjem meču protiv Rusije. Nenad Adamović, koji je izdržao kaznu od jednog meča, takođe će se staviti na raspolaganje selektoru Živkoviću, a špartaće pored desne aut linije. Povratak u ekipu dva igrača koja su mnogo nedostajala iziskuje i određena pomeranja u linijama tima, tako da će se Gulan naći pored leve aut linije.
Filip Stojanović, koji je otpao sa spiska povratkom Fejse u ekipu vratio se za Beograd, iako je bilo najavljeno da će ostati do kraja turnira uz saigrače.
Duel sa Rusima posmatraće i predsednik FS Srbije Zvezdan Terzić, koji se zatim vraća u Beograd zbog sednice Izvršnog odbora FSS.

Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.10.2004.
Poruka: 9.948
18. srpnja 2007. u 13:57
Dejan NS je napisao/la:

Marseille : Milos Krstic à l'essai

Rédaction Football365 - mercredi 18 juillet 2007 - 08h44

L'Olympique de Marseille met actuellement à l'essai Milos Krstic, un jeune milieu de terrain offensif serbo-monténégrin.


Milos Krstic est actuellement à l'essai à l'Olympique de Marseille. Ce milieu de terrain offensif serbo-monténégrin âgé de 20 ans a remplace Karim Ziani lors de la seconde mi-temps du match amical contre Toulouse, mardi à Perpignan.
...
Hmmm..ovo bi mogao biti Miloš Krasić možda...ili neko drugi....
Vidi cijeli citat
 
ne to je Milos Krstic, 20- godisnji vezista beogradskog Rada sa Banjice...
 
jedan fudbaler Napretka je otisao u Boavistu, a Sretenovic iz rada u Benfiku. svi su potpisali ugovore, evo i ovaj mali je na probi u Marseju.
 
Jel moguce da su Partizan i Zvezda toliko lenji i da nece ni da im pruze sansu. Pa kad je Benfika jednom Sretenovicu dala cetvorogodisnji ugovor, mogao je u Partizanu bar sest meseci da bude na pozajmici, pa da strucnjaci vide da li zasluzuje crno/beli dres...
  • Najnovije
  • Najčitanije