Reprezentacija Srbije

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.10.2004.
Poruka: 9.948
10. kolovoza 2007. u 16:22
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.10.2004.
Poruka: 9.948
10. kolovoza 2007. u 16:22
Hitman
Hitman
Mali dioničar
Pristupio: 23.08.2004.
Poruka: 5.064
11. kolovoza 2007. u 14:19

Klemente odredio igrače za duel sa Belgijom
11.08.07. 13:55

Selektor fudbalske reprezentacije Srbije, Havijer Klemente, saopštio je u subotu na konferenciji za medije spisak igrača na koje računa za duel sa Belgijom koji se 22. avgusta igra u Briselu na stadionu "Kralj Boduen" u okviru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Na spisku se nalaze imena 19 fudbalera, a to su:

Golmani: Vladimir Stojković (Sporting) i Vlada Avramov (Fiorentina)

Odbrambeni igrači: Antonio Rukavina (Partizan), Mladen Krstajić (Šalke), Ivica Dragutinović (Sevilja), Duško Tošić (Verder), Nemanja Vidić (Mančester Junajted), Milan Stepanov (Porto)

Igrači sredine terena: Nenad Kovačević (Lans), Igor Duljaj (Šahtjor), Milan Smiljanić (Espanjol), Ognjen Koroman (Crvena zvezda), Boško Janković (Palermo), Zdravko Kuzmanović (Fiorentina), Miloš Krasić (CSKA Moskva)

Napadači: Nikola Žigić (Valensija), Marko Pantelić (Herta), Danko Lazović (PSV), Milan Jovanović (Standard

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 05.12.2004.
Poruka: 4.539
11. kolovoza 2007. u 14:23
Tripera smo se rešili ali opet ostaje pitanje dal je moguće da Sale kapiten nije među 19 najboljih koje imamo ...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.07.2006.
Poruka: 144
11. kolovoza 2007. u 15:18
sale "kapiten" nije ni starter u salzburgu.... sale "kapiten" nikad nista nije pokazao kad je igro za reprezentaciju....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.04.2006.
Poruka: 9.880
11. kolovoza 2007. u 15:40
Opet nema mesta za Baneta Ivanovica?!Confused

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.07.2004.
Poruka: 815
11. kolovoza 2007. u 15:50
zilijen je napisao/la:
Tripera smo se rešili ali opet ostaje pitanje dal je moguće da Sale kapiten nije među 19 najboljih koje imamo ...
Vidi cijeli citat
1. ko je triper
2. umesto koga bi stavio Saleta
Hitman
Hitman
Mali dioničar
Pristupio: 23.08.2004.
Poruka: 5.064
11. kolovoza 2007. u 16:04
andrija Nis je napisao/la:
Opet nema mesta za Baneta Ivanovica?!Confused

Vidi cijeli citat
 
Ocekujem narednih dana poziv za Ivanovica od strane FS Crne Gore... Kad nama ne valja, njima sigurno hoce.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.11.2004.
Poruka: 3.912
11. kolovoza 2007. u 16:07
andrija Nis je napisao/la:
Opet nema mesta za Baneta Ivanovica?!Confused

Vidi cijeli citat


Pozdrav svima!

I meni je ovo veoma cudno. Pogotovo kad se setimo doktorskih(ne preterujem) partija na EP za mlade. Mislim da ga treba gurati polako  u reprezentaciju. Takodje je intreresantno da ima cak 4 zadnja vezna: Kovacevic, Duljaj, Smiljanic i Kuzmanovic. Svaka cast Duljaju na partijama od pre tri- cetiri godine ali mislim da on nema mesta u ovoj ekipi.  Takodje, ne vidim koga bih izbacio umesto 31-godisnjeg Ilica. Mislim da je on zavrsio reprezentativnu karijeru. Krasic i co su ga oterali.
Ova ekipa je sjajan miks iskusnih i veoma perspektivnih igraca. Bolju ekipu nismo imali od 1998.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.11.2004.
Poruka: 3.912
11. kolovoza 2007. u 16:10
Hitman je napisao/la:
andrija Nis je napisao/la:
Opet nema mesta za Baneta Ivanovica?!Confused

Vidi cijeli citat
 
Ocekujem narednih dana poziv za Ivanovica od strane FS Crne Gore... Kad nama ne valja, njima sigurno hoce.
Vidi cijeli citat


Bane je igrao za nasu mladu reprezentaciju te ne moze da igra Crnu Goru...
A sta se desava sa onim Basom? Ne spominju ga ni jedni ni drugi...
[uredio Ponjavic - 11. kolovoza 2007. u 16:12]
  • Najnovije
  • Najčitanije