Ponjavic je napisao/la:
andrija Nis je napisao/la:
Opet nema mesta za Baneta Ivanovica?!
Vidi cijeli citat
Pozdrav svima!
I meni je ovo veoma cudno. Pogotovo kad se setimo doktorskih(ne preterujem) partija na EP za mlade. Mislim da ga treba gurati polako u reprezentaciju. Takodje je intreresantno da ima cak 4 zadnja vezna: Kovacevic, Duljaj, Smiljanic i Kuzmanovic. Svaka cast Duljaju na partijama od pre tri- cetiri godine ali mislim da on nema mesta u ovoj ekipi. Takodje, ne vidim koga bih izbacio umesto 31-godisnjeg Ilica. Mislim da je on zavrsio reprezentativnu karijeru. Krasic i co su ga oterali.
Ova ekipa je sjajan miks iskusnih i veoma perspektivnih igraca. Bolju ekipu nismo imali od 1998.
E i ovo sa 4 zadnja vezna sam i ja primetio nego rekoh da ne budem neko ko samo kritikuje