Reprezentacija Srbije

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.04.2006.
Poruka: 9.880
11. kolovoza 2007. u 17:00
Ponjavic je napisao/la:
andrija Nis je napisao/la:
Opet nema mesta za Baneta Ivanovica?!Confused

Vidi cijeli citat


Pozdrav svima!

I meni je ovo veoma cudno. Pogotovo kad se setimo doktorskih(ne preterujem) partija na EP za mlade. Mislim da ga treba gurati polako  u reprezentaciju. Takodje je intreresantno da ima cak 4 zadnja vezna: Kovacevic, Duljaj, Smiljanic i Kuzmanovic. Svaka cast Duljaju na partijama od pre tri- cetiri godine ali mislim da on nema mesta u ovoj ekipi.  Takodje, ne vidim koga bih izbacio umesto 31-godisnjeg Ilica. Mislim da je on zavrsio reprezentativnu karijeru. Krasic i co su ga oterali.
Ova ekipa je sjajan miks iskusnih i veoma perspektivnih igraca. Bolju ekipu nismo imali od 1998.
Vidi cijeli citat

Vozdra Ponjava!
E i ovo sa 4 zadnja vezna sam i ja primetio nego rekoh da ne budem neko ko samo kritikujeEmbarrassed
Stvarno u najmanju ruku zanimljivo...Ali ako to daje rezultate podrzavam
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.03.2005.
Poruka: 10.655
11. kolovoza 2007. u 17:02
Basa je pozvan u CG reprezentaciju i prihvatio je poziv. Danas sam procitao u novinama.
 
Kuzmanovic je bio kapiten mlade Svajcarske reprezentacije, pa opet igra za nas, tako da mislim da Ivanovic moze da igra i za Gvineju Bisao...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.04.2006.
Poruka: 9.880
11. kolovoza 2007. u 17:06
Terza ce ispasti najveci smrda ako dozvoli da Bane ne igra za nas...

[uredio andrija Nis - 11. kolovoza 2007. u 17:06]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.11.2004.
Poruka: 3.912
11. kolovoza 2007. u 17:20
Shaban je napisao/la:
Basa je pozvan u CG reprezentaciju i prihvatio je poziv. Danas sam procitao u novinama.
 
Kuzmanovic je bio kapiten mlade Svajcarske reprezentacije, pa opet igra za nas, tako da mislim da Ivanovic moze da igra i za Gvineju Bisao...
Vidi cijeli citat


Bio je kapiten mlade reprezentacije do 19 godina. Cim se odigra jedan minut za reprezentaciju do  21 godine automatski si  vezan za tu  reprezentaciju do kraja karijere. A posto je Ivanovic igrao za U21 tim ne moze da igra ni za Gvineju Bisao a ni za Crnu Goru.  Npr Krkic moze da igra za sve maldje spanske repke do 19 god. a da ne izgubi pravo da promeni reprezentaciju. Kada odigra jedan minut za U21 tim tada je vezan za Spaniju.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.11.2004.
Poruka: 3.912
11. kolovoza 2007. u 17:21
andrija Nis je napisao/la:
Terza ce ispasti najveci smrda ako dozvoli da Bane ne igra za nas...

Vidi cijeli citat


Nemoj da se brines, bane je izgubio pravo igranja za bilo koju drugu reprezentaciju pored Srbije Wink
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.04.2006.
Poruka: 9.880
11. kolovoza 2007. u 17:34
Dobro je...Zbunio me Shaban
dicquelme
dicquelme
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.11.2006.
Poruka: 1.551
11. kolovoza 2007. u 17:42
Ponjavic je napisao/la:
Shaban je napisao/la:
Basa je pozvan u CG reprezentaciju i prihvatio je poziv. Danas sam procitao u novinama.
 
Kuzmanovic je bio kapiten mlade Svajcarske reprezentacije, pa opet igra za nas, tako da mislim da Ivanovic moze da igra i za Gvineju Bisao...
Vidi cijeli citat


Bio je kapiten mlade reprezentacije do 19 godina. Cim se odigra jedan minut za reprezentaciju do  21 godine automatski si  vezan za tu  reprezentaciju do kraja karijere. A posto je Ivanovic igrao za U21 tim ne moze da igra ni za Gvineju Bisao a ni za Crnu Goru.  Npr Krkic moze da igra za sve maldje spanske repke do 19 god. a da ne izgubi pravo da promeni reprezentaciju. Kada odigra jedan minut za U21 tim tada je vezan za Spaniju.
Vidi cijeli citat


nisi u pravu. koliko ja znam rakitic je igrao za svicarsku U-21 par utakmica i odlucio se za hrvatsku, sada samo ceka neki papir iz UEFA-e da moze poceti igrati za hrvatsku

neka me netko potvrdi, jer sam prilicno siguran u ovo
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.11.2004.
Poruka: 3.912
11. kolovoza 2007. u 17:46
dicquelme je napisao/la:
Ponjavic je napisao/la:
Shaban je napisao/la:
Basa je pozvan u CG reprezentaciju i prihvatio je poziv. Danas sam procitao u novinama.
 
Kuzmanovic je bio kapiten mlade Svajcarske reprezentacije, pa opet igra za nas, tako da mislim da Ivanovic moze da igra i za Gvineju Bisao...
Vidi cijeli citat


Bio je kapiten mlade reprezentacije do 19 godina. Cim se odigra jedan minut za reprezentaciju do  21 godine automatski si  vezan za tu  reprezentaciju do kraja karijere. A posto je Ivanovic igrao za U21 tim ne moze da igra ni za Gvineju Bisao a ni za Crnu Goru.  Npr Krkic moze da igra za sve maldje spanske repke do 19 god. a da ne izgubi pravo da promeni reprezentaciju. Kada odigra jedan minut za U21 tim tada je vezan za Spaniju.
Vidi cijeli citat


nisi u pravu. koliko ja znam rakitic je igrao za svicarsku U-21 par utakmica i odlucio se za hrvatsku, sada samo ceka neki papir iz UEFA-e da moze poceti igrati za hrvatsku

neka me netko potvrdi, jer sam prilicno siguran u ovo
Vidi cijeli citat


tesko da si u pravu, posto su propozicije UEFE jasne. Igrac koji zabelezi nastup za A tim jedne drzave ili U21 automatski nema prava menjanja. Sve dok igrac ne zabelezi nastup za U21 ima pravo izbora.
hrvatina
hrvatina
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.08.2007.
Poruka: 961
11. kolovoza 2007. u 17:49
krivo
kako je onda rakitić to izveo, a već je par puta nastupao za u-21 švicarske
sve dok ne nastupi za a-tim može birati za koga će igrati
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.03.2005.
Poruka: 10.655
11. kolovoza 2007. u 17:52
hrvatina je napisao/la:
krivo
kako je onda rakitić to izveo, a već je par puta nastupao za u-21 švicarske
sve dok ne nastupi za a-tim može birati za koga će igrati
Vidi cijeli citat
 
Kazem ja... Znam da se pisalo kako ce Spanci malog Krkica da uvedu da odigra par minuta za A reprezentaciju, cisto da budu sigurni...
  • Najnovije
  • Najčitanije