A 12 je napisao/la:
Sirijus_C je napisao/la:
A 12 je napisao/la:
Mislim da iduću sezonu možemo zaboravit neke visoke ambicije. Zlatna sredina i istrpit mušice ovih mladih igrača kojima fali iskustvo.
Vidi cijeli citat
1. Obavezan zadatak je osigurat opstanak
2. Pokušat izborit misto za Europu...
3. Ne znam da li ove sezone uopće igramo Županijski kup, ali ako ga igramo obavezno bi bilo osvojit ga.
Vidi cijeli citat
Ako uvatimo Europu bija bi to podvig sa ovom momčadi, ali uvik triba virovat i borit se. Nadam se jedino da se nećemo razočarat u motiviranost i borbenost ove momčadi, pa šta bude. Mislin da županijski kup više ne igramo, nego iduću sezonu ulazimo izravno u državni.
Tako je, uvik triba borit se i virovat da se možeš izborit...