Splitovac je napisao/la:
Teško dajemo golove, a još teže pobjeđujemo. Ova ekipa nema previše kvalitete, to svi znamo. Ipak, meni se, a vidin i novinarima, dosta svidija Bojić, ima ono nešto da dodat balun, ali triba još bolje trčat. Merajić ništa nije pokaza osim poteza-dva na početku, a čini se i nespreman. Geljić triba još manistre pojist za prvoligaškog igrača, čak i u ovakvoj ekipi, ali virujen da će i njemu ova pauza do Istre dobro doć za malo podizanja forme.
Sad je tek vidljivo koliko ovakvoj ekipi fale Vidović, Ivan Jukić i Grubišić. Da o napadaču i ne govorimo...
meni nije jasno kako mozes godinu dana gledat da nemas napadaca pa ne kupuj nista kupi samo jednu spicu i igraj sa ovim sta imas i to je to, ionako nema nekog veliko cilja ...