crveni09 je napisao/la:
http://www.slobodnadalmacija.hr/sport/domaci-nogomet/clanak/id/452248/slaven-zuzul-otvorio-dusu-i-progovorio-o-teskoj-situaciji-u-klubu-upropastili-su-me-treneri-ali-se-ne-predajem
Vidi cijeli citat
Ma Žužul je vjerojatno u pravu, ali svakako dio krivice snosi i on sam. Jer ne trebaš biti niti nogometni stručnjak niti puno pametan da shvatiš da ne trebaš dovoditi npr. jednog Barbarića koji nije mogao igrati niti u austrijskom drugoligašu nego je bio rezerva. A takvih Barbarića je bilo i previše zadnjih godina.
Uostalom, ovde na ovim prostorima i Dinamo i Hajduk pa i Split su uvik bili najbolji kada su većinu igrača imali iz vlastitih redova. Zato samo da se škapulamo ovo prvenstvo, a dogodine će sigurno biti bolje.