laki je napisao/la:
Ode Zvezda u qrac !!!
Vidi cijeli citat
Nemoj tako.Zvezda MORA da vrace dugove, spozori ili lopovi juce se razbjezase, pi**e nece pare da daju, a kao sto je Piksi rekao ne zeli da laze igrace(to je mislio na premije) i kako da njima da i vrati dugove (koji ponavljam MORA da se vracu) ako ne proda neke igrace.Ako cete nekog da krivite krivite proslu upravu sto je ostavila dug, a taj dug raste ako se ne vrace, za rente valjda znas?!
Na kraju krajeva zamjena za Lukovica je dovedena u obliku Andjelkovica i ne vidim sta je tu sad cudno?!Ako je ista lose to je da od tih 6 miliona samo 3 ide Zvezdi, pola onoj lopini od menadzera.
Znaci Zvezda je za sada zaradila od transfera "samo" 5 ili 5.5 miliona evra.a dug je 8 ako se ne varam?