12
Pristupio: 23.09.2002.
Poruka: 575
11. lipnja 2003. u 20:37
Ono što je bilo dobro je želja i zalaganje, svi su dali svoj maksimum, a posebno mi se svidjelo što su napadači (posebice Pršo) jako puno trčali i pritiskali estonsku zadnju liniju. Tako im nisu dopustili da otežu s igrom i otkidaju nam minute. Ponovno nas je izvadio Pletikosa onom čudesnom obranom na kraju. Kad sam već kod napadača, iz ove utakmice se dalo vidjeti zašto Olić nikad neće biti vrhunski napadač, snalažljivost u šesnaestercu mu je nikakva, a često vuče i najgore moguće poteze u nekoj situaciji. Njegova loša reakcija kod kontre pri 0:,1kad je predugo vukao loptu umjesto da doda igraču u matnoj situaciji, mogla nas je koštati bodova. K tome, netko bi ga mogao obavijestiti da ima i desnu nogu.
Nadam se da je Barić naučio lekciju i vidio da su Rapajić i Srna ipak bolji uz liniju nego na sredini. Oni su ipak igrači čiji su najbolje karakteristike prodor i centaršut. Obojica su dosta loše odigrali, sve do druge polovice drugog poluvremena kad su povučeni više na bok. Srna se u sredini dosta trudio, ali je išao dosta na silu pa je izgubio dosta snage, na kraju je djelovao jako istrošeno.
Pristupio: 17.04.2003.
Poruka: 30
11. lipnja 2003. u 20:44
ah, vidi se da smo 10 puta bolja reprezentacija od njihove, ali nismo bas bajno odigrali...... olic nije za pocetnu postavu, maric je puuno bolji..... centarsutevi su nam 90% bili ocajni, kao i sutevi iz daljine.... simic nije za igrat u vezi, a srna i rapaic su definitivno trebali i pocet na bokovima...... ali dobro, 3 boda su ipak tu i krecemo prema portugalu.....
Pristupio: 09.02.2003.
Poruka: 552
12. lipnja 2003. u 00:27
valjda ce Baric sve sloziti kako treba u prijateljskoj utakmici protiv Engleske, Olic je puno promasio 100% prilika a ni Babic nije bio nesto narocito odigrao, valjda iducu tekmu ne cemo vidjeti Simica u veznome redu, N.Kovac je slabije igrao ali snasao je se da utrpa loptu u gol sto je bilo i najvaznije
Caracalla
Caracalla
Dokazano ovisan
Pristupio: 09.06.2003.
Poruka: 12.827
12. lipnja 2003. u 22:14
"Sami odlucujemo o svojoj sudbini"? Kad smo to mi uspjesno uspjesno odlucili nasu sudbinu bez kompliciranja svega do zadnje minute? Dobro kompliciranje, ali kad smo to uspjesno odlucili nasu sudbinu? Protiv Equadora? Protiv Yuge prije dvije godine? Vec sad pricaju da ne moramo dobiti zadnje tri, da nam je dosta remi s Belgijancima i pobjeda nad Bugarima. Stvarno cemo lijepo odluciti o nasoj sudbini ako s ovim nacinom misljena ulazimo u zadnje tri utakmice.
Poruka: 552
13. lipnja 2003. u 05:20
nemoj se brinuti, mozda ovaj put sve dobro prodje

slijedece utakmice koje igramo

Andora-Hrvatska (moramo uzeti sva 3 boda)

Belgija-Hrvatska (bit ce tesko ali najbolje bi bilo da idemo po pobijedu ako zelimo to prvo mijesto)

Hrvatska-Bugarska (ako Bugari ili mi ne budemo kiksali, do tada, bit ce vazna utakmica a i trebamo uzvratiti Bugarima onaj naneseni poraz u Sofiji)

13. lipnja 2003. u 10:01
To sto odlucujemo sami o svooj sudbini mi je drago zato sto necemo morat pratit druge rezultate ako ne kiksamo, i zato sto necemo se moc vadit na druge ako ne uspijemo.
Poruka: 552
13. lipnja 2003. u 21:32
mislim da ce nam najteze biti igrati protiv Belgije, oni ce nam htijeti uzvratiti oni 4:0 u Zagrebu a i jedino im pobjeda odgovara
Pristupio: 09.05.2003.
Poruka: 687
13. lipnja 2003. u 22:53
Belgija je nekako izgubljena!ja mislim da tesko mozemo zamo da izgubimo, ili pobjeda ili makar remi!
Poruka: 552
14. lipnja 2003. u 03:23
ako podijelimo bodove sa Belgijom na toj utakmici onda ce nam Bugarska odmaknuti na tabeli, ako pobijedi naravno