Weasley je napisao/la:
Gledao sam jučer Stipića kad je za TV davao izjavu povodom početka priprema, taj čovjek mene jednostavno oduševljava, kaže da do početka prvenstva ostaju doma, nema potrebe razbacivati se novcima kad tu imaju sve uvjete, odmjeren u izjavama, ne najavljuje stvari koje možda ne bi mogao ispuniti, ne misli samo na sebe nego i na cijeli klub, želi razvijati domaće mlade igrače
To je neki drugi mentalitet u odnosu na ostale trenere (Bjelica mu je možda najbliže, samo što on ima sreću voditi najjači klub), stvarno lijepo osvježenje za HNL
Nadam se i pun pogodak za Slaven i da će ostati što duže
Vidi se po reakcijama da su mu dali pune ovlasti što veseli. Raduje me njegova interakcija tokom utakmice, a to nisam videl od Petkovićevog prvog mandata.