kc321 je napisao/la:
mikula je napisao/la:
Mislim da nije preveliki interes za gostovanje, prije svega zbog jako loše odrađenog prijelaznog roka, bilo je poziva od strane kluba da se kupe ulaznice, hoće li Štuke organizirano dolaziti, ne znam, znam da neke ekipe idu sa autima ali neće ih puno biti. Boljeg gosta za prvo kolo i otvaranje niste mogli poželjeti.
Vidi cijeli citat
Nebi se slozil da je jako lose odrađen prijelazni rok jer kao prvo on jos traje, kao drugo, koja ekipa u HNL jer odradila prijelazni rok i ne planira vise nista dovesti?
Vidjet ćeš sutra kada vidiš sastav koji istrči na kaj mislim, naravno da još nije gotovo i da bi trebalo biti i dolazaka i odlazaka, mislio sam na trenutnu ekipu koja će sutra istrčati, daj Bože da se varam ali bojim se debakla ...