Spectator je napisao/la:
mikula je napisao/la:
U pregovorima smo i sa jednim iskusnim i provjerenim vratarom, nema još dogovora pa neću iznositi ime ali očito je da su i sami svjesni da Sušak nije taj.
Vidi cijeli citat
Znači 4 golmana u kadru od kojih nijedan nije juniorski a kao nema se para,to si ni Dinamo ne može dozvoliti da tako slaže kadar,očito se svaki potez mudro promišlja
[/QUOTE
Jesenovica ne racunaj u ta 4 jer lik nije vratar. U klubu je samo zato jer ce netko iz uprave vozit njegove aute i jer ce biti sponzor. Ne moze branit u Cestijancu, a nadimak mu je Donnaruppa
I ne računam ga ko pravog golmana ali netko ga je doveo u klub i dao mu ugovor,tim gore ako je tako kako ti kažeš