narada108 je napisao/la:
nesto je trulo u drzavi Danskoj, odn. njemackom nogometu...priste od talenta na sve strane...imaju ponajboljeg izbornika, sigurno najboljeg njemackog trenera (rasturao sa Bayernom)....a sad vec drugi put da u grupnoj fazi vec ispadaju, nevideno
Vidi cijeli citat
imaju najmodernijeg trenera i najmodernije igrače i najmoderniju taktiku i najraznovrsniji izbor igrača
Sule najjači igrač ikada igdje. Da je Englez, sprdali bi se sa njim isto kao s Maguireom, ali s Nijemcima se ne smije sprdat
imaju nepogrešivi Bayern
malo se previše bave trakicama u bojama i tu gube koncentraciju, ali sad se time više ne moraju zamarat. Uspješno su izbojkotirali završnicu prvenstva
[uredio ian wright - 01. prosinca 2022. u 22:24]