SP Rusija 2018 - Skupina A - Rusija - S.Arabija - Egipat - Urugvaj

123
...
8910
...
394041
Avtomatiq
Avtomatiq
Mali dioničar
Pristupio: 09.06.2014.
Poruka: 5.348
14. lipnja 2018. u 19:37

Clutch10001 je napisao/la:

referrer je napisao/la:

Ovu utakmicu snimiti pa pustati kad imas nesanicu

Vidi cijeli citat

Efektivnija bi bila utakmica Hrvatska-Portugal sa proslog Eura

Vidi cijeli citat


Nisam goru utakmicu gledao u zivotu. 

Dosao kod frendova dva tri dana ranije u Dallas, obukao ih u kockasto (ne prate inace nogomet, ameri), otisli u neki pub gdje se pustala utakmica. 

Majko, sto me bilo sram ja vam to opisat ne mogu

 

edit: da ne spominjem, da smo uz sve to još i ispali

[uredio Avtomatiq - 14. lipnja 2018. u 19:40]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.01.2018.
Poruka: 5.147
14. lipnja 2018. u 19:37

Realno ovi Saudijci bi i u HNL-u bili kanta za napucavanje.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.06.2018.
Poruka: 862
14. lipnja 2018. u 19:40

Crni mačak je napisao/la:

Realno ovi Saudijci bi i u HNL-u bili kanta za napucavanje.

Vidi cijeli citat


U trećoj ligi bi bili kanta

raikkonen5
raikkonen5
Mali dioničar
Pristupio: 21.06.2011.
Poruka: 6.719
14. lipnja 2018. u 19:42

Piotr je napisao/la:

Crni mačak je napisao/la:

Realno ovi Saudijci bi i u HNL-u bili kanta za napucavanje.

Vidi cijeli citat


U trećoj ligi bi bili kanta

Vidi cijeli citat


 

Ma sad pretjerujete, loši jesu , ali ogroman je uspjeh uopće se kvalificirati

In plerisque rebus mediocritas optima est
samsvojmajstor
samsvojmajstor
Željan dokazivanja
Pristupio: 18.08.2012.
Poruka: 573
14. lipnja 2018. u 19:50

Saudijci uzasni... Rusi me nisu impresionirali, a Golovin je prvo ime utakmice bez obzira na dva majstorska poteza Cherysheva. Rusi su odigrali jednu tekmu i vec sad im treba samo jedan X za prolaz skupine po meni.. Dobar posao

Triple H
Triple H
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.09.2003.
Poruka: 2.081
14. lipnja 2018. u 19:54

samsvojmajstor je napisao/la:

Saudijci uzasni... 

Vidi cijeli citat


Popravili su se u odnosu na SP 2002 kada su im Nemci dali 8 od čega Klose 4 komada. Definitivno napreduju... 

 

Piotr je napisao/la:

Šeik na tribini je najjači lik

Vidi cijeli citat


4

[uredio Triple H - 14. lipnja 2018. u 19:58]
Grashopers - Rendžers - Dinamo Drezden - Bajern Minhen - Olimpik Marsej ***🏆*** www.youtube.com/watch?v=10IRC5Ulcvo&t www.youtube.com/watch?v=C_QKY1N0yl4 www.youtube.com/watch?v=ssMnIMkVx44 www.youtube.com/watch?v=VBfEd0PRKbo
Blizunj
Blizunj
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.04.2010.
Poruka: 2.448
14. lipnja 2018. u 20:13

Ova utakmica je bila zanimljiva jer je riječ o vrlo sličnim nogometnim sustavima u kojima skoro svi reprezentativci dolaze iz domaće lige i u kojoj najbolji pojedinci nemaju potrebe odlazit vani jer su dovoljno (pre)plaćeni kod kuće. Baš zato i jedni i drugi jesu loši u odnosu na ono što bi trebali i mogli bit. Ta saudijska zatvorenost je stvarno totalno blesava i očito je da im ne donosi nikakvog ploda - moraju počet slat igrače vani pa makar grijali klupe jer ovako nema smisla. Nek se ugledaju u Iran čiji su najbolji igrači uvijek išli u Europu pa su i uspjeli ugrabit koji bod odnosno pobjedu na prvenstvima. 

 

madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.397
14. lipnja 2018. u 20:23

 

484848

"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
Colchoneros
Colchoneros
Dokazano ovisan
Pristupio: 31.01.2014.
Poruka: 12.549
14. lipnja 2018. u 21:02

MHDP
Pope John Paul II
Pope John Paul II
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.01.2012.
Poruka: 2.135
14. lipnja 2018. u 21:12

I sad će ta regija dobit još 4 mjesta 2026 a sad im je ovih par ekipa sprdnja i kanta za napucavanje, bravo za ćunjoglavog Infantina. 

"I ask him which way he thinks it should be done we got down to it and then we talk about it for twenty minutes and then we decide i was right" Brian Clough
123
...
8910
...
394041
  • Najnovije
  • Najčitanije