vitezslavonskeravni je napisao/la:
Weasley je napisao/la:
Solidne teorije zavjere zbog geografskog položaja ili nečeg drugog...
Sportalo piše da su izvukli Koprivnicu za kvalifikacije s Lokomotivom
Vidi cijeli citat
Ako je tako to KC lagano uzima.
Vidi cijeli citat
Nazalost mislim da KC ne uzima lagano jer su im svi stranci odletjeli doma, Australija, Afrika. A igraci koji su Slavenovi na dvojnoj registraciji dobili slobodno prije pocetka Slavenoviz priprema i ne treniraju vec tjednima. Tako da ako je za neki klub moglo biti najgore moguce da igra kvale, to je KC. A to je klub koji je kroz sezonu bio najuvjerljiviji treceligas s najvise osvojenih bodova. HRVATSKI NOGOMET JE APSURDAN I SMIJESAN. Nepravda je opipljiva, Dragovoljac je prvi koji je trebal ispast, a kad vec ne ispada onda zasto bi neki od prvaka nasumice igrao s Lokomotivom koja uopce ni nije prvak. Odurno
[uredio samsvojmajstor - 03. lipnja 2026. u 10:41]