SuperSport Druga NL 2026/27 (Jedinstvena treća)

allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.783
03. lipnja 2026. u 22:21

i dalje su NK Vinkovci, citao sam nesto da se potaklo nesto da se vrati ime Lokomotiva

Split1912
Split1912
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.09.2008.
Poruka: 16.185
03. lipnja 2026. u 22:28

allen je napisao/la:

i dalje su NK Vinkovci, citao sam nesto da se potaklo nesto da se vrati ime Lokomotiva

Vidi cijeli citat


to bi bilo super , da bar nesto sa tim klubom se uradi da vinkovci imaju recimo jos jedan klub u 3 istok 

spreman sam 65% - 70% Romano Obilinović-ŽoržNIŠTA KONTRA SPLITACRVENI ĐAVOLI '94
allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.783
03. lipnja 2026. u 22:30

NK Dilj je već 30ak godina ispred Lokomotive što se tiče vinkovačkih klubova.

knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.172
03. lipnja 2026. u 23:15

Što se tiče osječkih klubova, danas su drugačija pravila kod financiranja sporta u gradu. Poboljšanje uvjeta i ulaganja u mlađe kategorije da, ali plaćanje igrača 100-200-300 i više eura po utakmici ne. Zato svi idu igrati po selima za te novce.

Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.404
05. lipnja 2026. u 17:37

Radnik Križevci

Tomica Pisačić više nije trener

Tomislav Havojić je novi-stari trener, valjda će sad izdržat duže od 2 kola

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
Split1912
Split1912
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.09.2008.
Poruka: 16.185
07. lipnja 2026. u 18:51

lokomotiva koprivnica 0 0 pol . crveni ima Lokomotiva

spreman sam 65% - 70% Romano Obilinović-ŽoržNIŠTA KONTRA SPLITACRVENI ĐAVOLI '94
alkatraz
alkatraz
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.08.2013.
Poruka: 30.563
07. lipnja 2026. u 19:25

Vodi koprivnica

knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.172
07. lipnja 2026. u 21:35

Gledao utakmicu, ravnopravne dvije ekipe. Crveni dobio golman zbog igranja rukom nakon što mu je stoper traljavo vratio loptu nazad. Igrač Koprivnice presreo loptu i pucao, a ovaj obranio rukom izvan 16. Gol Koprivnice u 45. minuti iz kornera nakon što je igrač Lokomotive izbijao loptu sa gol crte i pogodio svojeg suigrača te se lopta odbila u gol. Ne bih rekao da je riješeno, može biti svašta u revanšu.

[uredio knjiskimoljac - 07. lipnja 2026. u 21:35]
samsvojmajstor
samsvojmajstor
Željan dokazivanja
Pristupio: 18.08.2012.
Poruka: 572
07. lipnja 2026. u 22:07

Iskreno, upucen sam u situaciju u NK Koprivnici i mislim da je stvar ovdje rijesena. U gostima su dobili 1-0 bez Leškovića,L. Bošnjaka, Vlašića, Brkovica koji su ključni igrači, bez Pavlija koji je bolji golman od Kolara. Njih nisu ni vracali s godisnjeg za ovaj dvoboj, Brkovic se zenio pa se pola ekipe koji su nastupali jos i oporavljalo, dok je on bio posteðen. Losiku su vratili iz Afrike, a 2 igrača su skinuli s aviona. Vjerujem da u realnom odnosu snaga Koprivnica ovo dobiva 3-4 razlike ako je ovo stvarno bilo ravnopravna utakmica. Tako da vjerujem da je gotovo kad se najbolji igrači vrate za domacu utakmicu. Lokomotiva nema šanse

bakker
bakker
Željan dokazivanja
Pristupio: 06.04.2022.
Poruka: 265
08. lipnja 2026. u 11:19

Toliko o snazi te zapadne skupine koja je umjetno spajanja sa zagrebačkom pa razdvajana. Sad oni po ključu imaju pravo prvaka poslati u viši rang, a taj prvak ne bi bio u prvih 5, a vjerojatno bi bio tek oko 10.mjesta u južnoj ili centralnoj skupini. Cijeli proces stvaranja jedinstvene 3.lige je duboko nepošten i kriminalan.

Lokalni šerifi kolo vode u ovoj ligi. To treba ukinuti što prije.