SuperSport Druga NL 2026/27 (Jedinstvena treća)

123
...
678
ptičar
ptičar
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.11.2009.
Poruka: 256
14. lipnja 2026. u 09:38

knjiskimoljac je napisao/la:

knjiskimoljac je napisao/la:

ZG i okolica 6

Sjever 4

Dalmacija 3

Zapad 2 

Slavonija 1

Vidi cijeli citat

Ažurirano. Dakle, geografski liga i dalje nastavlja biti sve bliža Zagrebu. Segesta, Ždralovi i Kustošija jesu otišli dalje, ali su zato došli Jarun, Inker i Koprivnica. Također umjesto Đakova je ušla Požega koja je sat i pol vožnje bliža Zagrebu, a i Ploče su zamjenjene sa dosta bližim Unešićem.

Vidi cijeli citat


Da, ali to je do kvalite rada i angažmana kluba

[uredio ptičar - 14. lipnja 2026. u 09:43]
hase
hase
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.07.2009.
Poruka: 2.416
14. lipnja 2026. u 13:01

Požega je sat i pola vožnje  bliža Zagrebu od Đakova ? 

PatnjeMladogWerdera
PatnjeMladogWerdera
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.01.2019.
Poruka: 3.521
14. lipnja 2026. u 13:33

hase je napisao/la:

Požega je sat i pola vožnje  bliža Zagrebu od Đakova ? 

Vidi cijeli citat

Nije, piše gluposti, upisao je u navigaciju Požega - Đakovo i izbacilo mu je sat i 20 i nešto minuta i on računa da je toliko dalje... kad ideš iz Zg imaš autoput skroz do Đakova, za Požegu moraš izaći između Gradiške i Broda i imaš vožnju po brdima, skoro pa isto vremenski ispadne, 20 minuta razlika

gelo85
gelo85
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.11.2010.
Poruka: 2.254
14. lipnja 2026. u 15:38

Koprivnica u ove dvije utakmice dokazala da je vjerojatno najbolji klub koji je ušao ove sezone u ligu,radi se o profesionalnom pogonu

hase
hase
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.07.2009.
Poruka: 2.416
14. lipnja 2026. u 17:53

Koprivnica je pokazala da je u ovom trenutku bolja, od Lokomotiva Rijeka. Ništa više. Lokomotiva Rijeka koja je bila drugoplasirani na zapadu. 

samsvojmajstor
samsvojmajstor
Željan dokazivanja
Pristupio: 18.08.2012.
Poruka: 572
14. lipnja 2026. u 18:47

Ma Koprivnica je sigurno najbolja ekipa od svih koje su otišle gore. I odma uz njih Inker. Pa Koprivnica je ovu zadnju utakmicu razmontirala Lokomotivu, a još jednom ponavljam, od standardnih nisu igrali; Lešković(najbolji obrambeni), Bošnjak(najbolji vezni), Vlašić(prvi strijelac), Riðan... Prvu tekmu su dobili 1:0 u Rijeci, gdje nije bio prisutan ni Brković koji se ženio, a ostatak ekipe koji je igrao tu tekmu se trijeznio od njegovih svatova. Bit će puno igrača Slavena na dvojnoj registraciji iduće sezone tak da vjerujem da će Koprivnica na tablici biti od sredine pa prema gore. 

123
...
678