anetisi je napisao/la:
Bergkamp je napisao/la:
pouzdan je napisao/la:
I opet ce klošari pisat puno zg kvartova u ligi a ko je brania Uskoku,Solinu,Grobnicanu,Đakovu i slicnima da budu ove sezone među 4.
Vidi cijeli citat
Nesposobnost i manjak ambicija. Jebiga kad je Zagreb kvarat stanovnistva pa se ljudi čude.
Vidi cijeli citat
Lako za stanovništvo, 40% BDP-a RH se ostvaruje u Zagrebu i Zagrebačkoj županiji dok jedna Splitsko-dalmatinska ostvaruje nekih 9% BDP-a. Pa ti vidi kome je lakše ulagati u klubove i infrastrukturu.
Vidi cijeli citat
Upravo tako, i onda dođe lik i napiše da tko je branio ostalima da i oni polete......
centralizam države je uništio sve, doslovno ubio, osim Zg i onih nekoliko općina što imaju koji mjesec turizma, ali eto tko im je kriv što se ne znaju potući za viši rang.