Siniša Oreščanin

123
...
789
...
666768
Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.156
06. siječnja 2021. u 15:15

Potapenko_09 je napisao/la:

Jeli bolji trener Sinisa Orescanin ili Pep Guardiola?

Vidi cijeli citat


a kad je Pep opalija onakvu seriju?

daj Sexu ekipu Citiya paš vidit?!

3 lige prvaka i 3 premijer lige u 3 sezone zagarantirano, samo neka ga dovedu 

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
kuntakinte
kuntakinte
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.11.2020.
Poruka: 907
06. siječnja 2021. u 16:22

Cekaj vi optuzujete sixa za gziru, a ne onog debila bjelanovica sto je trqzija da pustimo sibeniku. Nakon sto se s time izaslo u javnost sve je otislo u kurac. 

 

Mi nismo nego gamad koja je sama sebe dvi godine uzastopce potkopala nakon sto smo krenili na pravi put. Izasli iz kruznog toka i onda opet naletili na drugi. Sad sd opet u trecem vrtimo...

Toni Fruk: "Razmontirat ćemo ih na svakom dijelu terena" . - Rezultat 5:0. Marko Livaja:" Ima sljedeća sezona".
Nitkoinista
Nitkoinista
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.09.2020.
Poruka: 10.230
06. siječnja 2021. u 16:28

Six Mijo ...Mijo six.... upri Sonja brdo je 

WE ARE BACK BITCHES
Sledge
Sledge
Dokazano ovisan
Pristupio: 03.08.2016.
Poruka: 14.644
06. siječnja 2021. u 16:28

valjda Saša ne čita ovod 😄

Nitkoinista
Nitkoinista
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.09.2020.
Poruka: 10.230
06. siječnja 2021. u 16:29

Eba me....ako se nece vene rezat ako ih u kupu izbacimo

WE ARE BACK BITCHES
robo0302
robo0302
Mali dioničar
Pristupio: 14.08.2020.
Poruka: 6.324
06. siječnja 2021. u 16:30

Nitkoinista je napisao/la:

Eba me....ako se nece vene rezat ako ih u kupu izbacimo

Vidi cijeli citat


Plakat će se od tuge zbog prolaska

Stoke, Inter, Dila Gori, Dnjipro, Slovan, Maccabi, Everton, FCSB, Gzira, Galatasaray, Tobol, Villareal, Paok, Ružomberok, Dinamo Tirana, ....LOADING....
Sledge
Sledge
Dokazano ovisan
Pristupio: 03.08.2016.
Poruka: 14.644
06. siječnja 2021. u 16:31

bit će im win-win kako je jedan napisa 😄

Nitkoinista
Nitkoinista
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.09.2020.
Poruka: 10.230
06. siječnja 2021. u 16:34

kuntakinte je napisao/la:

Cekaj vi optuzujete sixa za gziru, a ne onog debila bjelanovica sto je trqzija da pustimo sibeniku. Nakon sto se s time izaslo u javnost sve je otislo u kurac. 

 

Mi nismo nego gamad koja je sama sebe dvi godine uzastopce potkopala nakon sto smo krenili na pravi put. Izasli iz kruznog toka i onda opet naletili na drugi. Sad sd opet u trecem vrtimo...

Vidi cijeli citat


Dakle .... krivac za ispadanje od malteških konobara koji poslje Hajduka nisu nikog Misec dana dobili a niti prije ....neslaganje u klubu i problem oko b momčadi

Nu mi reci jesam li ja to dobro razumio?

WE ARE BACK BITCHES
frane matosic
frane matosic
Mali dioničar
Pristupio: 19.08.2016.
Poruka: 7.546
06. siječnja 2021. u 16:35

Dosta o orescaninu vise to nije tema hajduka vise...odite na stranicu od gorice i pisite do mile volje...stalno iste teme se vrte u krug..molio bi odgovorne da zakljucaju temu na odredeno vrime

🎶🎶 Leti vrime idu dani, sve je isto ko i lani 🎶🎶
Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.156
06. siječnja 2021. u 16:42

kuntakinte je napisao/la:

Cekaj vi optuzujete sixa za gziru, a ne onog debila bjelanovica sto je trqzija da pustimo sibeniku. Nakon sto se s time izaslo u javnost sve je otislo u kurac. 

 

Mi nismo nego gamad koja je sama sebe dvi godine uzastopce potkopala nakon sto smo krenili na pravi put. Izasli iz kruznog toka i onda opet naletili na drugi. Sad sd opet u trecem vrtimo...

Vidi cijeli citat


I? Jesmo pustili Šibeniku?

Ko je kriv za Điru? Bjelanović?

Ko je pustija u javnost pa se posli povuka na sudu kad je doša red na njega? 

Šta je sljedeće, nebo je žuto, sunce je plavo a Gojun je pravendik i moderator moralnih načela spriječen u borbi za Veliki Hajduk 🤣

Pa koliko vas ima? 😂

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
123
...
789
...
666768