Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.10.2002.
Poruka: 4.557
09. veljače 2003. u 18:42
Finalna utakmica turnira "Arkadija Belek Kup 2003" između Partizana i korejskog Pusana prekinuta je zbog opšte tuče u 67. minutu pri rezultatu 1:1.
Od samog početka sudije su tolerisale pogibeljnu igru korejske ekipe, zbog koje je Trobok već u 15. minutu morao da napusti teren. Posle jedne reakcije Lotara Mateusa na odluku sudija, njegov kolega sa klupe Pusana, turski trener Trpan krenuo je u verbalni duel sa Mateusom, došlo je do tuče u kojoj su učestvovali i svi igrači oba tima.
05.06.1998.
szlaja
szlaja
16. veljače 2003. u 15:02
Fudbaleri Partizana pobijedili su, na terenima SC Teleoptik, pred oko 200 ljudi, Rudar iz Ugljevika sa 2:0 u nastavku priprema za drugi dio sezone. Strijelci su bili Delibašić u 11. i Vukić u 45. minutu.

Pobjeda nad Rudarem ostala je u sjenci debija Nigerijca Tariba Westa, koji je, posle trodnevnog zakašnjenja, kojim je produžio pauzu I boravak u Milanu na 7 dana, ušao na teren u drugom poluvremenu I tako debitovao u crno-bijelom dresu. Na zaledjeni teren u Zemunu, Vest je ušao u 61. minutu, odigrao solidno, ali se na kraju nije proslavio, jer je prilikom izvodjenja penala u 90. minutu promašio cio gol i za malo pogodio korner zastavicu. (HA HA HA !!!)

Inače, prvobitno je Damir Čakar trebalo da izvede penal, ali je, na zahjtev publike, Vest preuzeo odgovornost na sebe i šutirao prilično katastrofalno.