Fuorigioco je napisao/la:
feniks93 je napisao/la:
Danas ne smijemo izgubiti...S obzirom na viđeno protiv Walesa bio bih zadovoljan i sa bodom. Turci su puno jača ekipa od Walesa.
Vidi cijeli citat
daj stari nemoj me zezat, bili smo bolji 90 minuta, mogli utakmicu rješiti puno ranije,
Wales doslovno nije došao na 30 metara od našeg gola do tog nesretnog auta
Slažem se s tobom. No ne treba smetnuti s uma kako su Turci jako nezgodna ekipa, pogotovo ako protiv njih ulaziš u utakmicu nakon što si remizirao kući 1:1 sa Walesom. Sjeti se samo one utakmice protiv Turske u kvalifikacijama za SP u Rusiji. Tada smo isto u prvom djelu promašili 2-3 mrtvaca i onda nam Turci spraše krumpir 15 min prije kraja. Bojim se danas jednog takvog scenarija.