maravilla92 je napisao/la:
Realno je da je Atletico svima bio simpatična momcad čak i u Spanjolskoj ,i svi van spanjolske su navijali za Atletico kad su prije 2 sezone osvojili prvenstvo.
Barcini navijaci su na svojoj kozi osjetili čari Atleticove igre i logicno zamrzili ih jer su ih pobijedivali.Realovi navijaci su na svojoj kozi osjetili cari Atleticove igre i logicno zamrzili ih jer su ih pobijeđivali.
Sad se to proširilo i na LP.
Bayernovi navijci su na svojoj kozi osjetili cari Atleticove igre i logicno zamrzili ih jer su ih pobijedivali.
Samo sa ova 3 kluba imas 50 posto navijačkog puka cijelog svijeta ako ne i više koji ih mrze a danas sutra će se to prosiriti na Unitedove , Juventusove , Dortmundove itd koji jos nisu osjetili igranje protiv Atletica.
.
To baš i nije točno,evo ja kao navijač Barcelone navijam za njih da osvoje LP,i navijao sam i prije dvije godine,a i osobno poznajem dosta ljudi koji misle kao i ja