totenham kao da vodi nekakva viša sila, kao čelski one godine kad su osvojili.
skupinu su jedva prošli, na međusobni omjer sa interom, koji je imao isti broj bodova.
u 1/8 finala izvuku dortmund, koji odigra fenomenalnu polusezonu i onda se preko zime neobjašnjivo raspadnu i počnu gubiti gdje god stignu.
u 1/4 finalu dobiju city, u također ludom raspletu događaja, gdje ih dalje odvede slučajni gol iz odbijanca, a od ispadanja u zadnoj sekundi (kako su oni danas prošli) ih spasi minimalno zaleđe, koje nema teoretske šanse da bi netko vidio bez VAR-a.
u 1/2 finalu nisu postojali 135 minuta, gubili 3:0 i onda se odvije suludi razvoj događaja i pogađaju za prolaz u doslovno zadnjoj sekundi iz nekakvog flipera.
nogomet 
[uredio db - 08. svibnja 2019. u 23:41]