Dinko Bilich je napisao/la:
Izete,a tko će udovoljiti tebi i onima kontra tebe koji imaju oprečna razmišljanja. Nitko,jer imate potpuno različite stavove. Ne valja kad se nagrađuju prvaci,ne valja kad se malima pomaže, a ne valja ni kada su uvijek isti po 7 iz nekih liga,a 1 i niti jedan iz mnogih.
Mislim da je ovaj sistem približno idealnom iako idu u dalje promjene jako skoro i neku vrstu elitiziranja dodatno LP.
Vidi cijeli citat
Prvak treba dobiti 1 lucky loser card. Jedan.
Europska liga treba biti natjecanje svih pobjednika kupova, ne samo top 15, te lucky losera iz LP ( grupe ili pretkola).
Dakle sve što moraju napraviti je dodati 1-2 pretkola Europske lige.
Nije baš tak teško.
[uredio Statisticki Izet - 11. kolovoza 2022. u 13:32]