Kao što sam rekao na poluvremenu, pričekajte bar poluvrijeme s kritikama. Jer sad vec vidim da se ploča, očekivano okrenula.
Iskreno šanse su i dalje vrlo male, ali Villarreal je laganu situaciju baš sam sebi iz ničega gotovo anulirao. Čisti dokaz toga da ne smiješ u 45. minuti kod -3 samo tako stati. I par igrača u dosta izglednim situacijama u drugom pol. jako sebično reagiralo poput Čikvuedzea.
Hajduk realno jako dobar rezultat u odnosu na igru. Teško mi je iskreno uopce nesto pretjerano dobro o bilo kome reći, ali rezultat je sasvim u redu s obzirom na sve.
Da bi se ovo prošlo, i to se nimalo ne zafrkavam, ne smije se srljati u drugoj utakmici i nisam uopce siguran da bi rani gol bio idealan.