Bellygunner
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 13.060
14. ožujka 2024. u 20:36

Razina suđenja daleko iznad HNL-a. Kulenović od ulaska odigra malo rukometa, pada na svaki dodir a sudac kvaliteta, ipak.

14. ožujka 2024. u 21:59

Poluvrijeme olympiacos 3:0, jel moguce da ce dva grcka kluba napravit ovakav preokret

VelKoz je napisao/la:

Kurac dobar zdrijeb sprasio ih 4 1 maccabi, suludo uopce da se olympiacos icemu nadao dok vode mrtvu trku u prvenstvu, al evo izgleda da nece preokrenut.  U svakom slucaju doktrorirali su drugorazredna europska natjecanja.

NKDZ
VelKoz
VelKoz
Poruka: 892
14. ožujka 2024. u 22:24

U kombinaciji gdje se mogli izvuć redom Club Brugge, Fiorentinu, Fener, Aston Villu i Lille ovo im je bio daleko najbolji ždrijeb.

Niti jedan od ovih gore navedenih ne bi doma prosuo 3 gola prednosti.

edit: Eto smanjio Maccabi prije 5 min.

edit edit: Opet poveo 3 razlike Oly.

[uredio VelKoz - 14. ožujka 2024. u 22:26]
Illya
Illya
14. ožujka 2024. u 22:28

Slazem se za npr brugge i fener ali villa ili fiorentina jos uvijek u ovoj fazi natjecanja znaju podcjenit protivnike (ko npr betis dinamo) i dok uđu u dvomec vec bude gotovo, pogotovo poput nekog ko oly/dinamo koji skidaju takve skalpove, a ovi zidovi su svugdje navođeni ko najlaksi zdrijeb uz plzen a bas su zajebani.

NKDZ
Mehmet Scholl
Pristupio: 28.06.2011.
Poruka: 2.643
14. ožujka 2024. u 23:19

Grčki sirtaki se večeras pleše...

PAOK natamburao Dinamo kod kuće 5-1, i prošao dalje nakon poraza u Zagrebu 0-2.

Olympiakos kod kuce izgubio 1-4 od Maccabija, i sad u gostima (neutralni teren) vodi 6-1 u produžecima.

Epski preokreti i noc za pamćenje za Hellas..