14. ožujka 2024. u 23:36

Mehmet Scholl je napisao/la:

Grčki sirtaki se večeras pleše...

PAOK natamburao Dinamo kod kuće 5-1, i prošao dalje nakon poraza u Zagrebu 0-2.

Olympiakos kod kuce izgubio 1-4 od Maccabija, i sad u gostima (neutralni teren) vodi 6-1 u produžecima.

Epski preokreti i noc za pamćenje za Hellas..

[uredio Raul2000 - 14. ožujka 2024. u 23:42]
Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi. Potapenko_09 heroj, a ne zločinac.

12. travnja 2024. u 07:55

Kako će Paok ovo okrenuti u uzvratu i proći dalje bit će ih gadljivo za gledati..

kraajki je napisao/la:

Zasto? Ljudi igrali 15 utakmice ove sezone u Evropi. Dobili 10, izgubili samo dvije i to sad.  Dobili Eintracht dva put, raturili Hajduk i Dinamo kuci. Sta jos trebaju uraditi. Ne mozes reci da su gori od ovih ostali sto su tu. Viktoria 300 zadnjih minuta bez gola a do ovde dosla preko Dinamo, Ballkani i Astana kroz skupinu a prije toga Drita, Gzira i Tobol? Fiorentina dosta losa u ovom takmicenju. Lille uz dosta srece prodje RIjeku koja je bila u dosta losijoj formi tada. Aston Villa dobi Zrinjski golom u 90 minuti tamo a onda 1:1 u Mostaru.  Mislim dosta promjenjivh rezultat i zanimljivih utakmica.

“Kam hit this tight end SO HARD, I swear I saw that TE’s soul leave Qwest Field right on that 35 yard line.”
kraajki
kraajki
13. travnja 2024. u 07:38

Seattle je napisao/la:

Ma nisam išao u tom smjeru. Više govorim što su realno mogli ispasti i od Hajduka i od Dinama a prošli su dalje, sad izgube 1:0 a trebali su više, Brugge ne iskoristi penal i jebiga, uvjeren sam da Paok ide dalje.

18. travnja 2024. u 20:06

Ovo je nevjerovatno da je Viktoria i 4. utakmicu knockout faze blizu 0:0 utakmice.

Inače u 10 utakmica ECL ove sezone, 9 clean sheetova.

Njihovi mečevi su uvjerljivo najdosadniji (barem što sam ja pogledao grupne i ove protiv Fiorentine zasad).