Poruka: 10.728
18. travnja 2024. u 23:13

VelKoz je napisao/la:

ian wright je napisao/la:

Viktoria je visila u prvom poluvremenu, dvije stative i par čudesnih obrana Jedličke (bivši golman Bohemiansa 🤥)

u drugom su to uspjeli smiriti i taman kad se činilo da bi to mogli mirno odvući u produžetke, dobili su bezvezan crveni 20 minuta do kraja, što je Talijanima dalo vjetar u leđa za totalni juriš. Treća stativa i još par šansi, da bi konačno to otvorili početkom produžetaka

po šansama je Fiorentina zaslužila prolaz, ali ništa specijalno nisu pokazali. Nema tamo tri poštena igrača

Vidi cijeli citat

Šta misliš koja bi Viktoria bila u HNL-u?

Poruka: 2.227

Ma prava češka ekipa, ultra visoki, puno prekida i skoka, nisko se brane pa tranzicija, bas sve sto ne paše dinamu, pogotovo u onom trenutku, a i sad bi se tresao protiv njih zbog tog skoka jer je protiv dinama svaki korner i prekid pola gola. Mislim da u 36 kola oni ne bi mogli u hr bit prvi jer nebi rjesavali lokomotive, osjeke, varazdine, ko dinamo i rijeka.

NKDZ
ZooM
ZooM
Pristupio: 23.03.2013.
Poruka: 1.680
18. travnja 2024. u 23:18

Igra se produžetaak u Turskoj, lako moguće da će Livi morati braniti penale za prolazak..

Švaba Miškovac
Pristupio: 11.11.2021.
Poruka: 3.707
18. travnja 2024. u 23:54

Livi je dva penala skinuo ali ovi turci pojma nemaju o penalima, 4 penala su zapucali u golmana

zasluzeno ispadaju

ZooM
ZooM
18. travnja 2024. u 23:57

Pucali ko Kova i Modrić jučer, Grk skinio tri a Livi dva.

Švaba Miškovac je napisao/la:

talijan, srbin ... teško da se to može sve svaliti na turke ... ali da su ga sabotirali suigrači stoji. teži očaj kako su pucali penale. i još je bonuccija ubacio za raspucavanje, koja lakrdija.

zapucali su tri, a ne četiri.

[uredio cameosis - 18. travnja 2024. u 23:59]
esse quam videri. (marcus tullius cicero)
19. travnja 2024. u 00:00

Cetvrti prosao golmanu kroz ruke, Batshunesto snazno pucao ali i to bi Grk branio da je bila slabija lopta

cameosis
cameosis
19. travnja 2024. u 00:03

da baba ima kitu, bila bi djed.
budući da nije bila slabija lopta, tzolakis nije obranio batshuayiu. fenerbahçe je pogodio dva puta.

prošao je i livakoviću jedan zbog snage udarca.

Među prvih 4.

Dobro, to je sigurna prognoza, ali baš me zanima kako bi gurali protiv Rijeke i Hajduka, vidjeli smo da su tada slabi Dinamo našamarali rutinski.

ove sezone bi se borili za naslov

Česi igraju drukčiji nogomet: disciplina i mentalna i taktička, skok, prekidi, nit oni razbijaju, niti se njih razbija, trka, jako tvrdo se igra... ne bi pasali mekanim hrvatskim ekipama nikako

teško se to uspoređuje

netko može gledat tablicu, pa zaključit "ma šta oni, pa tek su treći"... realno nisu ove sezone uopće bili u trci za naslov, ali su najbolju momčad lige - Slaviju - dobili oba puta u prvenstvu, a drugu najbolju momčad - Spartu - su prije par kola natamburali 4:0

[uredio ian wright - 19. travnja 2024. u 00:12]