19. travnja 2024. u 01:28

romeo đerek je napisao/la:

VelKoz je napisao/la:

ian wright je napisao/la:

Viktoria je visila u prvom poluvremenu, dvije stative i par čudesnih obrana Jedličke (bivši golman Bohemiansa 🤥)

u drugom su to uspjeli smiriti i taman kad se činilo da bi to mogli mirno odvući u produžetke, dobili su bezvezan crveni 20 minuta do kraja, što je Talijanima dalo vjetar u leđa za totalni juriš. Treća stativa i još par šansi, da bi konačno to otvorili početkom produžetaka

po šansama je Fiorentina zaslužila prolaz, ali ništa specijalno nisu pokazali. Nema tamo tri poštena igrača

Vidi cijeli citat

Šta misliš koja bi Viktoria bila u HNL-u?

Uzimajući u obzir da su dobili Dinamo 2x, vjerojatno bi bili prvi

Uzimajuci u obzir na koji nacin su dobili, posebno u 2. utakmici gdje je Dinamu ponisten regularan gol Kulena i nesudjen cisti penal na Baturini. Osim toga, u 1. utakmici Cesi u Zagrebu jedva da su prosli centar i onda im je sviran vrlo sumnjiv penal. Imajući ve navedeno u vidu rezultati u tom dvomecu bas i ne pokazuju neki objektivan kvalitativan omjer, a slobodno me demantiraj ako nešto od ovoga nije istina.

19. travnja 2024. u 07:04

ne bih rekao da je to bunker. Možda stalna taktička disciplina, držanje rasporeda, koncentracija cijelu utakmicu i fizikalije nama izgledaju kao bunker

sumnjiv penal, a Mišić drži ruku metar iznad glave

[uredio ian wright - 19. travnja 2024. u 07:05]
scooniepenn
scooniepenn
19. travnja 2024. u 14:29

Ne znam koji dio nije bio jasan u penalu u 1. utakmici, dakle riječ je o penalu Bernauera za 0:1. Kad već spominješ Mišićev kao očigledan, što je onda Baturinin gdje prolazi posljednjeg igrača, ide sam na golmana i igrač Viktorije ga ruši s leđa. To je i u 4. ligi klasični jedanaesterac. O poništenom golu Kulenovića gdje se i bez povlačenja crta vidi da je pogodak regularan i da zaleđa nema je bespredmetno i razgovarati. To su 1 gol i vjerojatan 2. gol koji umjesto pobjede Viktorije donose 3 boda Dinamu.

Kakve nepotrebne analize...

Zasto je tako tesko priznati da je u tom trenutku bolja ekipa pobjedila? Da je jedna utakmica mozemo pricati o ovom ili onom, ali u obje utakmice... smjesno

[uredio danchy - 19. travnja 2024. u 16:06]
Facts don't care about your feelings
scooniepenn
scooniepenn
19. travnja 2024. u 17:24

danchy je napisao/la:

Nitko nije rekao da se vrijeme može vratiti. No, da treba zažmiriti na činjenicu kako smo u Zagrebu izgubili iz potvrđeno sumnjivog penala, a u Plzenu debelo oštećeni je bullshit. Nadovezao sam se na kolegu koji je komentirao odnos snaga između Viktorije i Dinama gdje je moj point bio da te dvije utakmice nisu realan pokazatelj snaga koliko je s druge strane ispadanje od PAOK-a potpuno zasluženo nakon što smo 1. poluvrijeme druge utakmice odigrali kao drugoligaš.