Bravo momci 3 boda su tu, prva utakmica dosta teška sama po tome što je prva, ušli smo malo lošije, al kad smo zabili gol mogli smo još tada zabit 4, 3 do poluvremena dobro, rotiralo se, nadam se kako je Tiho samo preventivno osta na klupi u drugom dijelu
Zatim drugo poluvrijeme, pokazalo samo da Poljaci nisu nimalo bezazleni, fizički dobra ekipa, visoki presing 40 minuta, što nije nimalo lagano, al tu se ukaza Žare, te Dinko tu je seriju imao oi prtovi Novog Vremena kad je Olmissum uzeo prvo prvenstvo kada je skinuo jedno 20-30 lopti Makaranima, prvo polu ekipa, drugo izvuka Žare kad je tribalo, na kraju mogli dat i četvrti al 3 boda, a Rusi u utorak
Stoke, Inter, Dila Gori, Dnjipro, Slovan, Maccabi, Everton, FCSB, Gzira, Galatasaray, Tobol, Villareal, Paok, Ružomberok, Dinamo Tirana, ....LOADING....