Sensation je napisao/la:
.. i onda ljudi prije sp pisu da pretjerujemo sto zazivamo misica recimo..
Tu se radi o sirini jer kada krenu kova majer i modric kakve opcije imamo s klupe za vezu?
Vidi cijeli citat
Ne samo to. Kova i Modrić su limitirani kao igrači kad se moraju trošiti u defanzivi na taj način.
Modrić to svakako može odraditi (pa nekad je bio glavni otimač lopti u La ligi), u Kovu sam sumnjao uvijek što se tiče defanzive, no na ovom prvenstvu je pokazao da može i braniti.
No nije to to, nemaju onu slobodu kao kad imaju osigurača iza leđa. Ajde, bar će Majer dobiti pravu šansu.
Mišić bi stvarno pošteno odradio posao, dao mir.
[uredio Dabrić - 15. prosinca 2022. u 19:03]