ZB10 je napisao/la:
Imam jako loš predosjećaj, po svemu miriše opasno na još jedan poraz, Wales je domaćinska ekipa.
Gvardiol je doslovce jedini igrač za kojeg trenutno možemo staviti ruku u vatru da će biti na top razini, ostalo pomozi nam dragi Bože pa šta bude. Livaković je top golman ako mu se ne dogodi prdac u mozgu, a to je kao potres nikad ne znaš kad će udariti.
Valjda će netko naprijed iskočiti šta drugo reći.
Vidi cijeli citat
Bit će dobro ako stisnemo pliće nego protiv Turaka. Stvarno smo bili bolesno razvučeni, a nije bilo pravovoremene duge lopte ili promjene strane. Samo da srednji red sakrije loptu, da smo si bliže, i to je to.
[uredio Dabrić - 15. listopada 2023. u 12:29]