Ono što meni nije jasno u cijeloj ovoj priči je da razbojnika i lopinu brane ljudi iz dijaspore , a mi ljudi iz Hrvatske smo u velikoj većini protiv njega.
Isto porijeklo ,a nemamo veze jedni sa drugima. Jedva čekam dan i glasati ću za onu stranku koja će Vam svima koji ne plaćate poreze u RH ukinuti pravo glasa na izborima. Znam da ima vani i normalnih naših ljudi ali su u totalnoj manjini. A ovi što najviše kenjaju i najviše se busaju u prsa ,99% njih dođe tu na odmor u domovinu , ode malo do rodbine i vrati se nazad. I sere preko neta ,a da žive tu i doživljavaju ovo što mi prolazimo baš me zanima kako bi se ponašali.
I najsmješnije od svega je što baš ti najveći od najvećih su sličniji onima koje najviše mrze nego bilo ko drugi, ali ko će to njima objasniti, niko nikada.
[uredio grba - 10. srpnja 2015. u 12:28]