Zlatko Dalić, hrvatski izbornik

123
...
495051
Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
sbk_ajme
sbk_ajme
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 03.06.2026.
Poruka: 21
danas u 13:35

Ovi veliki Hrvati su jebeni shizofrenici, čim kritiziraš nestručne ljude koji taktički koriste Boga, Isusa, Gospu i ostalu ekipu ko štit automatski nisi "Hrvat"(hint, nije ni Dalić ni pola repstacije) 

Boli me kurac za njegovom vjerom i ostalim nebulozama koje prosipa po medijima, mene samo zanima rezultat i način na koji se odnosi prema poslu. Ima stožer ko da vodi Real Madrid, uhljebljuje se ljude u savezu od najnižih kategorija do A reprezentacije, većina igrača koje imamo kroz godine a da su top klase su to jer su otišli van Hrvatske ko jako mladi ili uopće tu nisu ni živili.

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.045
danas u 13:36

roster mu je pizdarija, konacno imas izbor povesti 26 igraca, on je otkantao cetiri pet korisnih a poveo neke kojima nece dati ni minutu. 

 

Problem Cacica, po meni, savrsen pocetni sastav i potpuni blackout tijekom utakmice, lik ko da ne zna sto se dogadja na terenu.

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.748
danas u 13:37

jedno je kritiziranje, drugo je vrijednjanje

jedno je fulao je, drugo je masni, licemjer, katoliban

jedno je realnost, drugo su pokusaji umanjivanja svih zasluga kao izbornika koji je sjedio na ovoj stolici, od srece, loseg protivnika, b proitivnika, dobrih vila, sa 3 medalje, imao je Luku, imao je Raketu, imao je Mandzu, imao je Perisica

imao je i Cacic, i  neki prije njega, zasto nisu?

aha da znam, oni su imali nevidjenu dozu nesrece, a Dalic ima samo i jedino srece

ja vidim rezultate, tu se spocitava leprsava igra, a vecina navijaca klubova HNL na ovom forumu kroz godinu napise, jebes leprsavu igru vazni su trofeji...

nadam se da cemo doci cim dalje, da ce nakon toga reci dosta je ,radi sebe, prvo i osnovno, jer kapa mu dole kak mu se opce da, s ovakvim "pogurnacem" od medija i odnosom prema njemu uopce tu biti, ja bi da sam on vec rekel, fala vam lepa

a i radi strucnjaka vrhunskih da vidimo, sljedeceg, kojem zelim da bude bolji i uspjesniji, da biude robot,bez emocija, da mu se ne moze prigovoriti, jer ipak je hrvatska reprezentacija iznad svih jel...meni bi najdraze bilo da dodje bolji i poosvaja sve kaj moze, jer ne moze doci izbornik kojem cu zazeljeti daj izgubi, pa da dodje neko drugi, kaj sam ovdje ne jednom procital, al to vise govori o onima koji su to iskomentirali

 

[uredio Vilenjak - 24. lipnja 2026. u 13:40]
Domovine sin
VelKoz
VelKoz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.07.2017.
Poruka: 3.552
danas u 13:39

Vilenjak je napisao/la:

imao je i Cacic, i  neki prije njega, zasto nisu?

aha da znam, oni su imali nevidjenu dozu nesrece, a Dalic ima samo i jedino srece

Vidi cijeli citat

konačno da i ti nešto pametno napišeš

kao što rekoh, sa Dalićem onaj odbitak ne bi završio na Quaresminoj glavi, a Čačke bi ispao na penale od Danaca

FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.140
danas u 13:40

Mihael19 je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Mihael19 je napisao/la:

Ciferšlus je napisao/la:

Kritiziranje se na slucaju Dalic cesto prebacuje na otvorenu mrznju, kao i sa Cervarom.

 

Ne kuzim zasto pojedini takozvani hrvatski navijaci, ne vole uspjesne izbornike. Dalic je svakakav, ali ima rezultate u proslosti i valjda mrvicu postovanja zbog toga. Ali ne, uporno se udara po gospi, po gutanju samoglasnika i ostali dosta primitivni i niski napadi na osobnoj ravni.

Slicno se ide i na Modrica, dobijem napad panike u ove dvije utakmice koliko je los ali ne mozes takvu legendu pljuvati kao sto neki rade. Najvise index bojna, vec godinama uglavnom komentiraju njegov nos i fizicki izgled.

 

Nisam ljubitelj Dalica ali pretjeruje se malo je reci. 

 

I uvijek pljuvacina uspjesnih. Kao da neki ne vole sto je hrvatska u nekom sportu uspjesna. 

Vidi cijeli citat

Pa ako pogledaš svi najveći HR sportaši od samostalnosti su na udaru tzv Index bojne, ajde jedino su braća Sinković pošteđeni...

Vidi cijeli citat

Kakva je ovo teška, paušalna i bezvezna izjava nepotkrijepljena s ičim...

Vidi cijeli citat


Oni na Index na članke Hrvatske repke i bar 90% negativni komentari, uglavnom pljuvačina po Daliću, Modriću, Gvardiolu, onda odi na temu Bosanske repke i 90% pozitivni komentari, a Hrvatska repka i Bosanska i izbornici Dalić/ Barbarez po uspjesima nebo i zemlja u nogometu...

Vidi cijeli citat

Jel pričamo o člancima indexa ili komentarima na stranici? Mozda sam ja krivo shvatio o čemu se priča 

[uredio FranckConstanzaZolja - 24. lipnja 2026. u 13:45]
Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.748
danas u 13:41

VelKoz je napisao/la:


konačno da i ti nešto pametno napišeš

 

Vidi cijeli citat
ti si poprilicno bahat sa nekim pred zadnje upozorenje i povijest banova

Domovine sin
horog DP
horog DP
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 10.01.2019.
Poruka: 21.388
danas u 13:43

Vilenjak je napisao/la:

jedno je kritiziranje, drugo je vrijednjanje

jedno je fulao je, drugo je masni, licemjer, katoliban

jedno je realnost, drugo su pokusaji umanjivanja svih zasluga kao izbornika koji je sjedio na ovoj stolici, od srece, loseg protivnika, b proitivnika, dobrih vila, sa 3 medalje, imao je Luku, imao je Raketu, imao je Mandzu, imao je Perisica

imao je i Cacic, i  neki prije njega, zasto nisu?

aha da znam, oni su imali nevidjenu dozu nesrece, a Dalic ima samo i jedino srece

ja vidim rezultate, tu se spocitava leprsava igra, a vecina navijaca klubova HNL na ovom forumu kroz godinu napise, jebnes leprsavu igru vazni su trofeji...

nadam se da cemo doci cim dalje, da ce nakon toga reci dosta je ,radi sebe, prvo i osnovno, jer kapa mu dole kak mu se opce da, s ovakvim "pogurnacem" od medija i odnosom prema njemu uopce tu biti, ja bi da sam on vec rekel, fala vam lepa

a i radi strucnjaka vrhunskih da vidimo, sljedeceg, kojem zelim da bude bolji i uspjesniji, da biude robot,bez emocija, da mu se ne moze prigovoriti, jer ipak je hrvatzska reprezentacija iznad svih jel...meni bi najdraze bilo da dodje bolji i poosvaja sve kaj moze, jer ne moze deoci izbornik kojem cu zazeljeti daj izgubi, pa da dodje neko drugi, kaj sam ovdje ne jednom procital, al to vise govori o onima koji su to iskomentirali

 

Vidi cijeli citat

Meni Zlatko nije drag radi nekih drugih stvari, a najviše šta ja ko često ističe pogrešne fraze u javnost kako bi se dodvorija nepotrebnim stvarima. Branitelji, vjera i dosta nebitnih stvari je glupost pored profesionalnog rada sportaša, analize i pripreme koje radi. Na taj ančin omalovažava nečiji predani rad. 
s taktičke strane je Zlatko vrlo dobar. Doduše nekad iskoči neki pongračić kojeg je izgledalo da je gata iz kave prilikom odabira njega u prvih 11. 

Također ako je istina za onu gospođu iz TZ varaždina mi spada u licemjerstvo ogromno za ono šta se prodaje. Ali tko je bez grijeha nek baci kamen prvi

 

I kad zavlada mržnja razum nije lijek I ludilo uvik promijeni tijek povijesti Ispiše novu, krvavu stranu U zemlji seljaka, na brdovitom Balkanu
Mihael19
Mihael19
Mali dioničar
Pristupio: 06.06.2020.
Poruka: 5.305
danas u 13:50

Uvijek je negativa bila oko Hrvatske nogometne repke, a najviše baš uoči najvećeg uspjeha 2018...

zazubica
zazubica
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.08.2015.
Poruka: 424
danas u 14:24

VelKoz je napisao/la:

Vilenjak je napisao/la:

imao je i Cacic, i  neki prije njega, zasto nisu?

aha da znam, oni su imali nevidjenu dozu nesrece, a Dalic ima samo i jedino srece

Vidi cijeli citat

konačno da i ti nešto pametno napišeš

kao što rekoh, sa Dalićem onaj odbitak ne bi završio na Quaresminoj glavi, a Čačke bi ispao na penale od Danaca

Vidi cijeli citat


Koje razmišljanje. Možda bi Čačiću (Bjelici, Biliću, Jurići, Leki) Kramarić zabio zicer na 3:3 u produžecima protiv Španjolske ili mu nebi Albanci i Talijani zabili u zadnjim minutama sudačke nadoknade što je Dalića potencijalno koštalo 4/4 vrhunska rezultata iz velikih natjecanja... Možda bi Čačketu Modrić zabio penal pred istek produžetaka pa penala ne bi ni bilo.

Galileo Maravić
Galileo Maravić
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.05.2021.
Poruka: 4.409
danas u 14:35

Sreću treba i isprovocirati, ali kad 4 puta prođeš na penale, onda to baš i nije samo sreća.

I Real je pod Ancelottijem malo previse puta prošao na sreću da bi to bilo slučajno. Ništa se ne događa slučajno, samo se mačka slučajno okoti.

Evidentno je da Dalić i Ancelotti na psihološkom planu rade sjajan posao i da igrači imaju veliku dozu samopouzdanja i samouvjerenosti, a sreća je tu samo posljedica toga.

Bravura je živit bez lavura / Pravda za johnnya
123
...
495051
  • Najnovije
  • Najčitanije