Oko ovih tema se ljudi rado vole ukopat u rovove, raspravljat emocionalno i imati tunelski vid
Svaka nogometna ekipa, a pogotovo reprezentativna s obzirom na specifičnosti okupljanja i nastupanja, moraju imati strukturu u vidu par iskusnijih igrača radi autoriteta, odnosa među igračima, sigurnosti na terenu i sl.
Unatoč tome, ne može se ni sporiti ni da je Dalić ponekad preveliki rob tome i da je u određenim trenucima možda morao i trebao ranije krenuti s promjenama
Ne treba Modrića razapinjati radi loših predstava ne bi da je namjerno loše igrao da napakosti, ali ne bi smio biti ni zaštićen od kritika samo zato jer je to Modrić, barem je to moje mišljenje
Ne treba ni Dalića razapinjati kao da je neki tamo debil najviše zbog toga što stvarno ima svjetske rezultate, ali s druge strane mnogo puta sam na sebe navuče određene reakcije jer ako si ti nogometni izbornik, a počneš se uplitati u svakakve teme, za očekivati je da će većina populacije i prosječnih navijača reagirati negativno na to. Mislim, ljudi ne vole da im nogometni izbornik pametuje u vezi stvari koje nemaju veze s nogometom, zvao se on Dalić ili Carlo Ancelloti, koga stvarno to iznenađuje?
Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.