Zlatko Dalić, hrvatski izbornik

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.043
danas u 13:13

Pa nije da ne voli Hrvatsku, ne mogu tvrditi ali postoji spranca pljuvacine, Gospa medjugorje.

 

Dakle smeta mu Dalic jer spomene Gospu, uostalom to smo imali i sa Babicem. Ja osobno ne podrzavam petljanje vjere religije u sport jer je stupidno, zasto bi Gospa nama pomagala a ne katolicima Panamcima, recimo. Samo, to je njegova nesto, mozda covjek vjeruje u to, ufa se u pomoc "nadnaravnih sila". A to mnoge trigeruje nenormalno.

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.748
danas u 13:15

meni su retardirani Nadalovi tikovi i prije svakog servisa cesanje po supku, pa to ne umanjuje njegov uspjeh, karijeru, i to mu je nesto uz kaj je sve napravil

 

Domovine sin
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.923
danas u 13:16

za turnir na kojem planiraš igrat bar 4-5 utakmica pozoveš jednog jedinog lijevog beka koji nije lijevi bek i koji se tek vraća na teren nakon teže ozlijede. Ako mu ne ide, ozljeda, kartoni - a jbga, nismo mislili da će tako ispasti

nakon devet godina na klupi i sa stručnim stožerom od 40 ljudi

Mihael19
Mihael19
Mali dioničar
Pristupio: 06.06.2020.
Poruka: 5.305
danas u 13:19

Ciferšlus je napisao/la:

Kritiziranje se na slucaju Dalic cesto prebacuje na otvorenu mrznju, kao i sa Cervarom.

 

Ne kuzim zasto pojedini takozvani hrvatski navijaci, ne vole uspjesne izbornike. Dalic je svakakav, ali ima rezultate u proslosti i valjda mrvicu postovanja zbog toga. Ali ne, uporno se udara po gospi, po gutanju samoglasnika i ostali dosta primitivni i niski napadi na osobnoj ravni.

Slicno se ide i na Modrica, dobijem napad panike u ove dvije utakmice koliko je los ali ne mozes takvu legendu pljuvati kao sto neki rade. Najvise index bojna, vec godinama uglavnom komentiraju njegov nos i fizicki izgled.

 

Nisam ljubitelj Dalica ali pretjeruje se malo je reci. 

 

I uvijek pljuvacina uspjesnih. Kao da neki ne vole sto je hrvatska u nekom sportu uspjesna. 

Vidi cijeli citat

Pa ako pogledaš svi najveći HR sportaši od samostalnosti su na udaru tzv Index bojne, ajde jedino su braća Sinković pošteđeni...

Barba Luka
Barba Luka
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.05.2005.
Poruka: 2.903
danas u 13:19

AR 147 je napisao/la:

Primarius je napisao/la:

Masni i dalje ima srece

Vidi cijeli citat



Da, osvojio je srebrno i broncu na zadnja dva Svjetska prvenstva sa Hrvatskom, sve na sreću...Bit će da je najsretniji čovjek na planeti...

 

Malo su ljudi zaboravili ko je bio izbornik prije Dalića, kakav stručnjak i kako smo igrali sa njim...A kad nakon Dalića dođe neki Olić ili Ćorluka i ne napravi ništa, šta će se onda govorit o Daliću...?...Vjerovatno da je imao nevjerovatno sreće, kad nekakvog drugog normalnog argumenta nema da se ospore njegovi rezultati...

Vidi cijeli citat

Ako pod ovim u posprdnom tonu "malo su ljudi zaboravili tko je bio izbornik prije Dalića, kakav stručnjak  i  kako smo igrali s njim", misliš na Antu Čačića, pogledaj još jedanput sve utakmice pod Antom Čačićem i sve pod Zlatkom Dalićem, i uvjeravam te da smo pod Čačićem odigrali u prosjeku puno više kvalitetnih utakmica, gdje smo dominirali i igrali lijepo za oko. 

Samo jednu želju imam moj živote ludi
Jonah
Jonah
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.04.2026.
Poruka: 510
danas u 13:20

Ciferšlus je napisao/la:

Pa nije da ne voli Hrvatsku, ne mogu tvrditi ali postoji spranca pljuvacine, Gospa medjugorje.

 

Dakle smeta mu Dalic jer spomene Gospu, uostalom to smo imali i sa Babicem. Ja osobno ne podrzavam petljanje vjere religije u sport jer je stupidno, zasto bi Gospa nama pomagala a ne katolicima Panamcima, recimo. Samo, to je njegova nesto, mozda covjek vjeruje u to, ufa se u pomoc "nadnaravnih sila". A to mnoge trigeruje nenormalno.

Vidi cijeli citat

Nikoga ne "trigeruje" njegova vjera nego njegovo licemjerje

[uredio Jonah - 24. lipnja 2026. u 13:20]
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.133
danas u 13:22

Oko ovih tema se ljudi rado vole ukopat u rovove, raspravljat emocionalno i imati tunelski vid

Svaka nogometna ekipa, a pogotovo reprezentativna s obzirom na specifičnosti okupljanja i nastupanja, moraju imati strukturu u vidu par iskusnijih igrača radi autoriteta, odnosa među igračima, sigurnosti na terenu i sl.

Unatoč tome, ne može se ni sporiti ni da je Dalić ponekad preveliki rob tome i da je u određenim trenucima možda morao i trebao ranije krenuti s promjenama

Ne treba Modrića razapinjati radi loših predstava ne bi da je namjerno loše igrao da napakosti, ali ne bi smio biti ni zaštićen od kritika samo zato jer je to Modrić, barem je to moje mišljenje

Ne treba ni Dalića razapinjati kao da je neki tamo debil najviše zbog toga što stvarno ima svjetske rezultate, ali s druge strane mnogo puta sam na sebe navuče određene reakcije jer ako si ti nogometni izbornik, a počneš se uplitati u svakakve teme, za očekivati je da će većina populacije i prosječnih navijača reagirati negativno na to. Mislim, ljudi ne vole da im nogometni izbornik pametuje u vezi stvari koje nemaju veze s nogometom, zvao se on Dalić ili Carlo Ancelloti, koga stvarno to iznenađuje? 

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.133
danas u 13:24

Mihael19 je napisao/la:

Ciferšlus je napisao/la:

Kritiziranje se na slucaju Dalic cesto prebacuje na otvorenu mrznju, kao i sa Cervarom.

 

Ne kuzim zasto pojedini takozvani hrvatski navijaci, ne vole uspjesne izbornike. Dalic je svakakav, ali ima rezultate u proslosti i valjda mrvicu postovanja zbog toga. Ali ne, uporno se udara po gospi, po gutanju samoglasnika i ostali dosta primitivni i niski napadi na osobnoj ravni.

Slicno se ide i na Modrica, dobijem napad panike u ove dvije utakmice koliko je los ali ne mozes takvu legendu pljuvati kao sto neki rade. Najvise index bojna, vec godinama uglavnom komentiraju njegov nos i fizicki izgled.

 

Nisam ljubitelj Dalica ali pretjeruje se malo je reci. 

 

I uvijek pljuvacina uspjesnih. Kao da neki ne vole sto je hrvatska u nekom sportu uspjesna. 

Vidi cijeli citat

Pa ako pogledaš svi najveći HR sportaši od samostalnosti su na udaru tzv Index bojne, ajde jedino su braća Sinković pošteđeni...

Vidi cijeli citat

Kakva je ovo teška, paušalna i bezvezna izjava nepotkrijepljena s ičim...

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
VelKoz
VelKoz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.07.2017.
Poruka: 3.552
danas u 13:30

Čačketa se sprdalo za TV serviser i vezu  sa Mamićem, ali treba reći da se daleko, daleko ljepše igralo pod njim nego pod Dalićem.

Najveća razlika između Dalića i Čačića je ta da pod Dalićem bi onaj udarac Ronalda u 117. završio van okvira gola, a ne na glavi Quaresme, prošlo bi se na penale Portugala i Poljsku u četvrtfinalu, nekakva na guzove 2:1 pobjeda protiv Walesa u polufinalu i rutinski bi popušili od Francuza u finalu.. onda bi se govorilo kako se to srebro izborilo uz pomoć Gospe i hrvatskih branitelja

[uredio VelKoz - 24. lipnja 2026. u 13:31]
Mihael19
Mihael19
Mali dioničar
Pristupio: 06.06.2020.
Poruka: 5.305
danas u 13:33

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Mihael19 je napisao/la:

Ciferšlus je napisao/la:

Kritiziranje se na slucaju Dalic cesto prebacuje na otvorenu mrznju, kao i sa Cervarom.

 

Ne kuzim zasto pojedini takozvani hrvatski navijaci, ne vole uspjesne izbornike. Dalic je svakakav, ali ima rezultate u proslosti i valjda mrvicu postovanja zbog toga. Ali ne, uporno se udara po gospi, po gutanju samoglasnika i ostali dosta primitivni i niski napadi na osobnoj ravni.

Slicno se ide i na Modrica, dobijem napad panike u ove dvije utakmice koliko je los ali ne mozes takvu legendu pljuvati kao sto neki rade. Najvise index bojna, vec godinama uglavnom komentiraju njegov nos i fizicki izgled.

 

Nisam ljubitelj Dalica ali pretjeruje se malo je reci. 

 

I uvijek pljuvacina uspjesnih. Kao da neki ne vole sto je hrvatska u nekom sportu uspjesna. 

Vidi cijeli citat

Pa ako pogledaš svi najveći HR sportaši od samostalnosti su na udaru tzv Index bojne, ajde jedino su braća Sinković pošteđeni...

Vidi cijeli citat

Kakva je ovo teška, paušalna i bezvezna izjava nepotkrijepljena s ičim...

Vidi cijeli citat


Oni na Index na članke Hrvatske repke i bar 90% negativni komentari, uglavnom pljuvačina po Daliću, Modriću, Gvardiolu, onda odi na temu Bosanske repke i 90% pozitivni komentari, a Hrvatska repka i Bosanska i izbornici Dalić/ Barbarez po uspjesima nebo i zemlja u nogometu...

  • Najnovije
  • Najčitanije