1) Grad Zagreb: 1/2 FINALE: Dubrava, Jarun, Zelengaj, Kustošija/Lučko
2) Zagrebačka: 1/4 FINALA: Zelina - Samobor, Bistra - Sava Strmec, Naftaš - Dugo Selo, Tigar - Kurilovec
3) Šibensko-Kninska: 1/2 FINALE: Dinara - Vodice, Zagora - GOŠK
4) Istarska: 1/2 FINALE: Marčana - Jadran, Dajla - Banjole
5) Zadarska: FINALE: Hrvatski Vitez, Škabrnja
6) Splitsko-Dalmatinska: 1/2 FINALE: Hrvace - Val, Junak - Dugopolje
7) Dubrovačko-Neretvanska: 1/2 FINALA: Župa Dubrovačka, BSK Zmaj, Neretvanac 1/4 FINALA: GOŠK - Neretva
8) Karlovačka: 1/2 FINALE: Karlovac - Zrinski Ozalj, Dobra - Vojnić 95
9) KC-KŽ: 1/2 FINALE: Kalinovac - Ferdinandovac, Radnik Križevci - Tehničar
10) Bjelovarsko-Bilogorska: 1/2 FINALE: Bilogora 91, Hajduk Hercegovac, Bjelovar, Ivanska
11) Krapinsko-Zagorska: FINALE: Pregrada - Gaj Mače
12) Varaždinska: FINALE: Varteks, Bednja
13) Međimurska: 1/2 FINALE: Međimurec (DP) - Mladost Sveta Marija, Polet (SMNM) - Nedelišće
14) Virovitičko-Podravska: 1/2 FINALE: Pitomača, ŽNK Virovitica, Bratstvo (GB), Mladost Čačinci
15) Brodsko-Posavska: FINALE: Tomislav (DA) - Sloga NG
16) Požeško-Slavonska: 1/2 FINALE: Slaven Gradac - Jakšić, Slavonija Požega - Kutjevo
17) Vukovarsko-Srijemska: FINALE: Bedem/Slavonija - Sloga Borovo
18) Osječko-Baranjska: Jedinstvo, Borac, Našk,Omladinac, Tomislav, Zrinski, Belišće, Valpovka, Čepin, Đakovo Croatia
19) Sisačko-Moslavačka: 1/2 FINALA: Moslavina. Mladost Petrinja, Segesta, Moslavac
20) Primorsko-Goranska: 1/2 FINALA: Vinodol - Opatija, OŠK Omišalj - Orijent
21) Ličko-Senjska:1/2 FINALA: Otočac 1/4 FINALA: Novalja - Gospić, Nehaj - Croatia 92, Bunjevac - Perušić
sudionici pretkola hrvatskog kupa:
DVA:
1. Osječko-baranjski 2. Zagrebačka županija 3. Brodsko-posavski 4. Međimurski 5. Vukovarsko-srijemski 6. Koprivničko-križevački 7. Istarski 8. Sisačko-moslavački 9. Virovitičko-podravski 10. Bjelovarsko-bilogorski 11. Varaždinski
|
|
JEDAN:
12. Grad Zagreb-ZNS 13. Splitsko-dalmatinski 14. Primorsko-goranski 15. Požeško-slavonski 16. Zadarski 17. Karlovački 18. Dubrovačko-neretvanski 19. Krapinsko-zagorski 20. Šibensko-kninski 21. Ličko-senjski
|
|
[uredio Raul2000 - 02. svibnja 2024. u 15:34]
Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi. Potapenko_09 heroj, a ne zločinac.