Srbi kao da nemaju golmana. Za sada sam promašio " ceo fudbal" .

Pearl Jam
Pearl Jam
Pristupio: 10.11.2007.
Poruka: 4.245

Koji gol su Srbi primili na kraju druge četvrtine. Golman Srbije otišao daleko od gola, bacio loptu u napad, ali sasvim krivo, do lopte je došao Varga koji pogađa sa svoje polovice.

05. kolovoza 2024. u 12:42

Prestrašan raspad! Kao naš rukomet. Jednostavno, ovi su totalno potonuli.

Willy Wonka
Willy Wonka
Moderator
Pristupio: 04.09.2011.
Poruka: 6.208
05. kolovoza 2024. u 12:46

Ako danas pustimo Amerikancima onda izbjegavamo Spanjolce do finala, je li tako?

Australija pa ona pobjednik Italija/Srbija?

05. kolovoza 2024. u 12:54

To jedino ako italija dobije ili odigra x pa pobjeda na peterce, ako izgube nmz pustit jer onda idemo na spanjolsku

[uredio xxx01 - 05. kolovoza 2024. u 12:56]
danchy
danchy
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 32.230

Ovisi o utakmici Italije i Grcke. Ovo sto si napisao vrijedi ako Talijani dobiju. Ako Grci dobiju onda se stvari kompliciraju, a jos vise ako dobiju na peterce na kraju..

Life is tough, get a helmet
Willy Wonka
Willy Wonka
Moderator
05. kolovoza 2024. u 13:11

danchy je napisao/la:

Ma jasno. Predmnijevam da ce to Talijani rijesiti.

ALGHAZANTH
ALGHAZANTH
Pristupio: 06.01.2010.
Poruka: 2.156
05. kolovoza 2024. u 13:35

Dobra je stvar što Talijani igraju prije pa će se već znati poredak u obje skupine. Možda bi bilo bolje ići na 3. mjesto ako bude moguće, Australija i Italija mi se čine povoljniji protivnici nego Mađarska i Španjolska. Ne znam je li Srbija toliko očajna u obrani da može primati po 6-7 golova u jednoj četvrtini, koliko mi se čini tamo jedino Mandić i Ćuk nešto igraju dok svi ostali katastrofa.